Produkty

Bez palet to nejde

Kdyby svět neznal přepravní palety, byl by – jakkoliv se nad tím vlastně nejspíše nikdo nikdy ani nepozastavil – svět o hodně ochuzen. Protože jenom si zkuste uvědomit, kolikrát a na jakých různých místech jste je mohli kdy vidět.
Palety se objevují ve výrobních halách podniků, jsou jich plné sklady lecjakého sortimentu zboží a materiálu, jsou jimi naloženy nákladní automobily, vlaky, lodě i kontejnery. A všichni, kdo je k tomuto účelu používají, dobře vědí, proč tak činí.
Bez palet to nejde

Prostě proto, že používání takových palet šetří námahu i čas.
Vždyť oč je jednodušší přemístit paletu naplněnou tovarem, než to, co je na ní tradičně naloženo, přenášet kus po kuse v rukou! Oč je její použití výhodnější při nakládce, než by bylo skládání jednotlivých výrobků v naději, že se snad během přepravy nesesunou a nepoškodí! Oč by byla nepřehlednější situace ve skladech, kdyby nebyly jednotlivé náklady uskladněny na paletách, ale rozloženy tak, jak zrovna komu přišly pod ruku!
A to je jenom několik výhod, jimiž se právě palety vyznačují.
žába na paletách

Ovšem představit si lze i přednosti další. Třeba to, že lze zboží na normovaných paletách efektivně nakládat na normovaná vozidla, aby na těchto zbytečně nezůstával nevyužitý prostor, nebo to, že jsou některé typy takových palet zhotoveny právě pro to, aby se efektivně využil prostor železničních vagonů, kontejnerů a kdo ví, čeho všeho ještě.
Ovšem palety nemusí být unifikované. Pořídit si lze klidně i rozměry a vlastnosti zcela atypické, takové, jaké se hodí tomu kterému výrobci či dopravci pro ten který účel. Každému co jeho jest.
A tak se stačí obrátit na jejich výrobce, respektive údržbáře a opraváře, a objednat si, co je libo. Všem přáním zákazníků lze vyhovět, ať už se jedná o rozměry, nosnost či další charakteristiky.
A ať někdo používá přepravní palety, europalety, standardní palety, atypické palety nebo dejme tomu gitterboxy, neprohloupil.
Protože tyto výrobky poskytují skvělé služby. A když je zrovna neposkytují, vždy je lze efektivně uskladnit. Navršeny na sebe nezabírají příliš místa a jsou kdykoliv připraveny k dalšímu použití.

Srpen 2019
Po Út St Čt So Ne
« Čvc    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Poslední

 • Získejte si důvěru vašich zaměstnanců díky výběru umístění pracovního stolu!

  Základ, ať už v osobním nebo pracovním životě, představují vyrovnané vztahy. Mít dobré vztahy se svým okolím dokáže výrazně ovlivnit pohodu člověka. A protože člověk tráví většinu svého aktivního dne v práci, vztahy na pracovišti jsou skutečně důležité. To jednak mezi samotnými zaměstnanci, ale i ve vztahu zaměstnavatel-zaměstnanec. Věděli jste o tom, že důvěru svých…

 • Jakou půjčku zvolit?

  Pokud si člověk vybírá půjčku, kterou by vyřešil svou nějakým způsobem komplikovanou situaci, měl by tak činit s rozmyslem. Aby se dejme tomu nerozhodl pro bankovní půjčku ve chvíli, kdy není schopen projít sítem přísných bankovních pravidel, aby si nezvolil něco na první pohled líbivého, co se však posléze vlivem různých záludných dodatků změní v jeho nejhorší…

 • Na čas se na bylinky zapomnělo

  Jeden čas skutečně došlo k tomu, že se bylinky odsunuly na druhou kolej a nahradily je léky. Jenomže postupem času se zjistilo, že mnoho různých léků má vedlejší účinky a lidem nedělají dobře. Bylinky dostaly opět svoji pozici a dokonce se s nimi začalo počítat i ve výrobě doplňků stravy. Přírodní léčba se opět dostala na přední…

 • Dětská oslava

  Dětské oslavy narozenin jsou v dnešní době také téma. Rodiče si s tím často dělají starosti a neví, jak to zorganizovat a co pro děti připravit. A je jedno, jestli plánujete oslavu pro svou dceru nebo syna. Komplikace vznikají na obou stranách. Ale nebojte, je to velice jednoduché. Každý rodič chce pro své dítě připravit nezapomenutelnou oslavu, protože…

 • Kdy pasažéry odškodní?

  Pokud let dorazí do cíle své cesty se zpožděním přesahujícím dobu pevně zakotvenou v evropské regulaci EC 261/2004, mívají někdy cestující to štěstí v neštěstí, že si mohou zažádat alespoň o finanční kompenzaci, která věru nemusí být právě malá. Tato může v maximu dosáhnout až šesti set eur, tedy více než patnácti tisíc našich korun, a to už…