Produkty

Filtraci plňte kvalitním pískem

Víte, jakým způsobem nebo na jakém principu funguje písková filtrace ve vašem bazénu? Základní princip je velmi jednoduchý, a proto se o něm vyplatí vědět, když kupujete písek do filtrace. Pokud totiž budete oplývat určitou znalostí této problematiky, bude vám jasné, že se nevyplatí na tomto čisticím médii šetřit. Mnoho lidí si však neuvědomuje jednu věc, a to že čím více se bude na tomto prostředku šetřit, tím méně účinná bude samotné čištění vody. To je však v ohledu bazénu velmi nežádoucí, a tak se vyplatí mít přehled o kvalitních zdrojích tohoto nerostného materiálu, který vám pomůže vše vyčistit takovým způsobem, abyste byli spokojeni.

písek

Nenechejte se zlákat supermarkety

V čem tkví síla různých velkých obchodů, ve kterých naleznete vše možné? No právě v tom, že tam můžete nakoupit na jednou všechno, a nemusíte tak jezdit do specializovaných obchodů. Mnohdy jde i o nízké ceny, které vás v obchodech tohoto typu budou lákat. Je však moudré nakupovat u někoho, kdo zcela nerozumí dané problematice?
Nejspíše nikoliv, a proto bude mnohem vhodnější a chytřejší nakupovat jinde – ve specializované prodejně bazénového vybavení.

filtrace

Zajistěte si vyšší čistotu vody

Čím více se budete snažit pečovat o vodu ve svém bazénu, tím větší máte šanci, že se vám to povede. Písek do filtrace je však při čištění opravdu stěžejní. Je to médium, které svými ostrými hranami dokáže zachytit nečistoty, a to i velmi malých rozměrů. To pro vás znamená jistotu, že menší mechanické nečistoty přes tento čisticí prvek neprojdou.

Na co si dávat pozor při výběru písku?

 • Určení, pro jakou filtraci je médium určené
 • Stáří, případně původ daného materiálu
 • Velikost balení, které budete kupovat

Věřte tomu, že vhodný výběr se vám vyplatí v podobě kvalitně vyčištěné vody, kterou si bude užívat každý, kdo si bude moci užít vašeho bazénu.

Filtraci plňte kvalitním pískem
3.5 (70%)2
Červen 2019
Po Út St Čt So Ne
« Kvě    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Poslední

 • Odívání v období empíru

  Empír je také nazýván jako císařský sloh, který čerpá vše ze staré antiky. Historici jej umisťují do let1804 až 1815. Jde o čisté a rovné tvary architektury, odráží se v sochařství, malířství a v neposlední řadě se dotýká i tehdejší módy. Dámská garderoba obnášela šaty ušité z lehkého materiálu, s antickými ornamenty, jako bylo hedvábí….

 • Jak to bylo se šperky?

  Jak už vyplývá z úvodu, je jasné, že zlatnictví a stříbrnictví je velmi staré řemeslo. Bylo už řečeno, že naši předkové se zdobili ještě dříve, než vůbec byli oblečeni. Původně se ke zdobení používaly přírodní produkty, jako květinové ozdoby, kosti, mušle či zuby kořistí. Později se pak lidé naučili opracovávat kovy, začali se samozřejmě…

 • KVĚTOVÉ ESENCE DR. BACHA

  Dr. Bach se narodil v roce 1886 v Anglii a již jako malý byl velmi citlivý vůči bolesti a utrpení jiných lidí i zvířat. Tento vystudovaný lékař v 30. letech v Anglii vytvořil léčebný systém z květových esencí. Tyto esence jsou tvořeny z 38 výtažků různých planě rostoucích květin a stromů. Bachovy esence pomáhají zvládat různé záporné emoce jako stres,…

 • Pozor na veřejné bazény – kromě zábavy mohou být příslibem i zdravotních obtíží!

  Veřejné bazény a koupaliště se těší velkému zájmu po celý rok. Zatímco během letní sezony hojně navštěvujeme otevřené plovárny, od podzimu do jara nám skvěle slouží kryté bazény, které jsou příslibem kontaktu s vodou a možnosti uplavat pár temp i v době, kdy by se venku koupal snad jen úplný blázen. Pokud navštěvujete veřejné bazény, mějte se…

 • Přepravní produkt

  Běžně se jí říká euro-paleta. Je skutečně velkou pomocnicí pro samotné dopravce, které díky správnému podkladu mohou převážet bezpečně zboží a to klidně i do jiné země. Jen i tento podklad musí být správně označený, aby se dalo posoudit, zdali je opracovaný podle norem a zda vůbec má parametry takové, které jsou schválené. V takovém opatření…