Podnikání

Gastro služby pro kongresy

Hledáte hotel, který by vám poskytl nejenom profesionální zázemí a zároveň soukromí v ubytování, ale také dostatečně velké prostory, a především zajistil i stravování? U konference se tolik nemusí myslet na jídlo, ale vždy je nezbytné alespoň nějaké pohoštění zajistit. Abychom nemuseli domlouvat zvlášť ubytování, zvlášť místnosti vybavené tak, jak potřebujeme a zvlášť profesionální kuchyni, u nás to najdete vše v jednom.

Hotel nasvícený v noci, před ním je voda

Na jednom místě budete mít krásné a příjemné ubytování, kde si báječně odpočinete, když nebudete pracovat, dále vybavené místnosti podle potřeby pro různý počet osob, takže můžete uspořádat velkou či malou konferenci nebo pracovní schůzky či školení, a navíc se zajištěním chutného občerstvení podle výběru. To vše najdete v hotelu Galant v Mikulově. Zajistíme i propracovaný jídelníček přímo na míru a podle vašich potřeb a požadavků. Můžete si říct, co byste si přáli, nebo to můžete nechat na našem profesionálním uvážení.
Gastro služby Mikulov.Galant můžete využít pro na malé i velké kongresy, pracovní schůzky či firemní večírky.

Po náročném pracovním dni je potřeba se chutně, zdravě, ale zároveň vydatně najíst

Připravujeme pro vás v naší kuchyni profesionální pokrmy. Můžete si zvolit hned několik způsobů servírování. Už se nemusíte starat o občerstvení, zajistíme i plnohodnotná servírovaná jídla.

Bohatá snídaně v hotelu, vajíčka, slanina, palačinky s marmeládou a borůvkami na prostřeném stolu

 1. Coffee break-y – neomezený nápojový coffee break

V tomto případě si můžete vybírat ze sladkého, slaného nebo nápojového coffee breaku. Zvolit můžete také různý mix této nabídky. Vždy za výjimečně nízkou cenu.

 1. Bufetové menu

Standard – styl mezinárodní, moravský
Deluxe – styl mezinárodní, moravský
Nebo volba rautového meny

 1. Servírované meny

Menu Standard – 3 chodové meny
Menu Deluxe – 4 chodové meny
Vše připravujeme z čerstvých a kvalitních surovin. Nejenom na chuť, ale také na pohled je jídlo zpracováno naprosto profesionálně a famózně. Do každého sousta byste se nejraději hned zakousli.
Vybrat si můžete podle velikosti skupiny nebo důležitosti konference. Jestliže se jedná o krátkou pracovní schůzku nebo dlouhé školení či naopak chcete zajistit prestiž vaší firmě a čekáte návštěvu ze zahraničí. Můžeme se libovolně požadavkům přizpůsobit. Zajistíme od malého občerstvení vše až po 4 chodové teplé famózní meny.

Ohodnoťte příspěvek
Červenec 2019
Po Út St Čt So Ne
« Čvn    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Poslední

 • Vyplatí si nechat si zřídit ISIC kartu?

  ISIC karta je dnes asi nejrozšířenější kartou poskytující výhody studentům. Její nevýhodou je relativně vysoká pořizovací cena (350 Kč). Tu ale bohatě vynahrazují benefity, které studentům poskytuje. Jaké výhody poskytuje? Poskytuje slevy na spousty produktů, jízdné, letenky, elektroniku a spoustu dalšího. Spoustu slev pro její držitele začal v poslední době poskytovat např. internetový obchod alza.cz….

 • Odívání v období empíru

  Empír je také nazýván jako císařský sloh, který čerpá vše ze staré antiky. Historici jej umisťují do let1804 až 1815. Jde o čisté a rovné tvary architektury, odráží se v sochařství, malířství a v neposlední řadě se dotýká i tehdejší módy. Dámská garderoba obnášela šaty ušité z lehkého materiálu, s antickými ornamenty, jako bylo hedvábí….

 • Jak to bylo se šperky?

  Jak už vyplývá z úvodu, je jasné, že zlatnictví a stříbrnictví je velmi staré řemeslo. Bylo už řečeno, že naši předkové se zdobili ještě dříve, než vůbec byli oblečeni. Původně se ke zdobení používaly přírodní produkty, jako květinové ozdoby, kosti, mušle či zuby kořistí. Později se pak lidé naučili opracovávat kovy, začali se samozřejmě…

 • Ani den bez elektrické energie

  Elektrická energie je pro nás naprostou nezbytností. Proto je docela problém, pokud dojde vinou nepředvídatelných okolností k jejímu výpadku. V tom případě se nedá asi dělat nic jiného nežli počkat, až se dá opět vše do pořádku. Jestliže je odstávka plánovaná, pak se vůbec nic neděje. Lze totiž použít záložní zdroj. A tím náhradním řešením je elektrocentrála….

 • Pronajměte si dodávku, která se vám vyplatí

  Půjčit si to pravé vozidlo pro vaše plány je díky půjčovně dodávek hračka. Ať už zamýšlíte cokoli, tak vždycky budete mít po ruce spolehlivý vůz s dostatečně velikým nákladním prostorem. A to přesně vždy, když ho budete potřebovat. Zapomeňte proto na složité domluvy s vašimi blízkými, kteří vám svůj prostorný vůz nechtějí půjčovat anebo si na vás…