Podnikání

Gps monitoring

Tento luxusní a sofistikovaný systém vás musí přesvědčit, protože jeho schopnosti jsou naprosto unikátní a nedají se vůbec porovnávat s nějakým jiným programem, jelikož tohle sleduje všechny parametry na strojích, které budete potřebovat. Máte pocit, že vám někdo z vašich zaměstnanců krade palivo nebo třeba jezdí a zařizuje si osobní věci s firemním vozidlem?

bagr

Pokud ano, tak byste si měli pořídit tohle gps monitoring zařízení, které se nainstaluje na místa, které budou potřeba a nejen, že na mapě uvidíte, kde se stroj či vozidlo nachází, ale také se dá sledovat i míra paliva a jeho spotřeba a podle toho se může opravdu jízdní styl. Všechno se dá sledovat a tohle bude garantovat pro vás to, že vás nikdo nebude v ničem okrádat a všechno bude dobré. Stroje vás moc často nějakým překvapivým úderem nezradí, ale lidí tohle mohou udělat, mohou dělat několik věcí za vašimi zády a vy to nebudete moci nikdy zjistit a pak nakonec to zjistíte třeba i omylem a zjistíte, že jste takhle přišli třeba o dost velkou sumu a podobně.

traktor

Produktivita

Produktivita strojů a zaměstnanců se dá také změřit. Je podstatné, jakouže produktivitu jako firma, protože to se odrazí velmi rychle na ziskách a pokud se nebudou všichni zaměstnanci snažit pracovat na maximum, tak je možné, že těch zisků celkově moc mít nebudete, protože bez produktivity nejde. Pomůže vám to také zvýšit právě taky efektivitu práce. Budete vědět, kde přidat a kde můžete ubrat, do jakých sektorů a směrů máte investovat své peníze, aby se to zlepšovalo a tak dále, takže toho je opravdu hodně. Musíte si to, ale uvědomit všechno dopředu a podniknout potřebné a nezbytné kroky, které povedou k celkové nápravě vašich zvyklostí, vaší firmy, zaměstnanců a všemu, co souvisí s vaší produktivitou a s výdělkem vaší firmy, to je bez nějakých pochybností jasné.

Gps monitoring
4.5 (90%)2
Červenec 2019
Po Út St Čt So Ne
« Čvn    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Poslední

 • Vyplatí si nechat si zřídit ISIC kartu?

  ISIC karta je dnes asi nejrozšířenější kartou poskytující výhody studentům. Její nevýhodou je relativně vysoká pořizovací cena (350 Kč). Tu ale bohatě vynahrazují benefity, které studentům poskytuje. Jaké výhody poskytuje? Poskytuje slevy na spousty produktů, jízdné, letenky, elektroniku a spoustu dalšího. Spoustu slev pro její držitele začal v poslední době poskytovat např. internetový obchod alza.cz….

 • Odívání v období empíru

  Empír je také nazýván jako císařský sloh, který čerpá vše ze staré antiky. Historici jej umisťují do let1804 až 1815. Jde o čisté a rovné tvary architektury, odráží se v sochařství, malířství a v neposlední řadě se dotýká i tehdejší módy. Dámská garderoba obnášela šaty ušité z lehkého materiálu, s antickými ornamenty, jako bylo hedvábí….

 • Jak to bylo se šperky?

  Jak už vyplývá z úvodu, je jasné, že zlatnictví a stříbrnictví je velmi staré řemeslo. Bylo už řečeno, že naši předkové se zdobili ještě dříve, než vůbec byli oblečeni. Původně se ke zdobení používaly přírodní produkty, jako květinové ozdoby, kosti, mušle či zuby kořistí. Později se pak lidé naučili opracovávat kovy, začali se samozřejmě…

 • Ani den bez elektrické energie

  Elektrická energie je pro nás naprostou nezbytností. Proto je docela problém, pokud dojde vinou nepředvídatelných okolností k jejímu výpadku. V tom případě se nedá asi dělat nic jiného nežli počkat, až se dá opět vše do pořádku. Jestliže je odstávka plánovaná, pak se vůbec nic neděje. Lze totiž použít záložní zdroj. A tím náhradním řešením je elektrocentrála….

 • Pronajměte si dodávku, která se vám vyplatí

  Půjčit si to pravé vozidlo pro vaše plány je díky půjčovně dodávek hračka. Ať už zamýšlíte cokoli, tak vždycky budete mít po ruce spolehlivý vůz s dostatečně velikým nákladním prostorem. A to přesně vždy, když ho budete potřebovat. Zapomeňte proto na složité domluvy s vašimi blízkými, kteří vám svůj prostorný vůz nechtějí půjčovat anebo si na vás…