Produkty

Hodinka v jumpparku pro zdraví, radost, uvolnění a relax

Proč si objednat hodinu pobytu v zábavném parku, jehož koncepce staví na prostorné hale s pružnými plochami pro skákání? Pokud jste ještě nic podobného nezkoušeli, budete možná překvapeni, jaké možnosti se vám otevřou, a co dokáže lidské tělo, byť není trénované a na tento pohyb zvyklé. Co tedy můžete očekávat a proč jsou tyto atrakce v takové oblibě a jaký je ceník jump park zlicin.jumpark.cz.

jump park

Bezpečná zábava – u mnoha sportovních aktivit se můžete nebezpečně zranit, možná to znáte, co dokážou lyže na zasněženém svahu, závada na bicyklu, když se s ním řítíte do údolí, úder hokejkou do obličeje a podobné „chuťovky“.  Na Big Air Bagu nebo ve freestyle aréně, kde je vše měkkoučké a vypolstrované, nic takového neočekávejte. Uvolníte se, zrelaxujete, a budete se tu hýbat tak, jak se vám chce, a na co si troufáte. Není třeba provádět akrobacii, stačí pouhé hopsání, jeho vliv na tělesné zdraví a psychiku již byl popsán v tolika článcích, pozitivně recenzován na mnoha webech a doporučován lékaři z oboru pediatrie, ortopedie a kardiologie.

skákání

Zdravé hubnutí – hubnout se dá různými způsoby, ale jen některé nepoškozují pohybový aparát. Většina sportů je pro osoby s nadváhou příliš bolestivá, nepříjemná a náročná. Po několika dnech běhání, joggingu a aerobiku a po pár lekcích v posilovně nadšení mizí a přichází útlum, deprese a úzkosti. Nic takového nečekejte ani na trampolíně, ani v Jumpparku Zličín. Rychle uvolněné hormony štěstí – endorfiny podpoří při každém výskoku krátký stav beztíže a brzy si uvědomíte, jak na vaše tělo působí výslednice sil gravitace, setrvačnosti a síly odrazu. Zároveň zjistíte, že čtvrt hodiny intenzivního hopsání se vyrovná hodině běhu na asfaltové silnici. Proto je také hodina strávená na atrakcích naprosto dostačující pro jakýkoli trénink nebo pouhé zábavné povyražení.

Netrpí klouby, chodidla ani páteř – skáče se buď ve speciálních neklouzavých ponožkách anebo naboso. Na pružném povrchu se ani u těch nejintenzivnějších cviků nenamáhají klouby tak, jako na tvrdém povrchu silnice nebo trávníku. Jediné zranění by mohlo přijít v okamžiku, kdy nedodržíte vhodné rozestupy a bezpečnostní pravidla v kontaktu s dalšími lidmi.

Ohodnoťte příspěvek
Červenec 2019
Po Út St Čt So Ne
« Čvn    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Poslední

 • Vyplatí si nechat si zřídit ISIC kartu?

  ISIC karta je dnes asi nejrozšířenější kartou poskytující výhody studentům. Její nevýhodou je relativně vysoká pořizovací cena (350 Kč). Tu ale bohatě vynahrazují benefity, které studentům poskytuje. Jaké výhody poskytuje? Poskytuje slevy na spousty produktů, jízdné, letenky, elektroniku a spoustu dalšího. Spoustu slev pro její držitele začal v poslední době poskytovat např. internetový obchod alza.cz….

 • Odívání v období empíru

  Empír je také nazýván jako císařský sloh, který čerpá vše ze staré antiky. Historici jej umisťují do let1804 až 1815. Jde o čisté a rovné tvary architektury, odráží se v sochařství, malířství a v neposlední řadě se dotýká i tehdejší módy. Dámská garderoba obnášela šaty ušité z lehkého materiálu, s antickými ornamenty, jako bylo hedvábí….

 • Jak to bylo se šperky?

  Jak už vyplývá z úvodu, je jasné, že zlatnictví a stříbrnictví je velmi staré řemeslo. Bylo už řečeno, že naši předkové se zdobili ještě dříve, než vůbec byli oblečeni. Původně se ke zdobení používaly přírodní produkty, jako květinové ozdoby, kosti, mušle či zuby kořistí. Později se pak lidé naučili opracovávat kovy, začali se samozřejmě…

 • Ani den bez elektrické energie

  Elektrická energie je pro nás naprostou nezbytností. Proto je docela problém, pokud dojde vinou nepředvídatelných okolností k jejímu výpadku. V tom případě se nedá asi dělat nic jiného nežli počkat, až se dá opět vše do pořádku. Jestliže je odstávka plánovaná, pak se vůbec nic neděje. Lze totiž použít záložní zdroj. A tím náhradním řešením je elektrocentrála….

 • Pronajměte si dodávku, která se vám vyplatí

  Půjčit si to pravé vozidlo pro vaše plány je díky půjčovně dodávek hračka. Ať už zamýšlíte cokoli, tak vždycky budete mít po ruce spolehlivý vůz s dostatečně velikým nákladním prostorem. A to přesně vždy, když ho budete potřebovat. Zapomeňte proto na složité domluvy s vašimi blízkými, kteří vám svůj prostorný vůz nechtějí půjčovat anebo si na vás…