Produkty

Jak vypadá dokonalá kuchyňská linka?

Kuchyňská linka může vypadat různě. Záleží na tom, na čem vám více záleží. Dáváte přednost kvalitě? Velké odolnosti? Estetickým nárokům? Anebo snad výhodné ceně? Právě od těchto vašich preferencí se bude konečný výběr kuchyňské linky pro vás odvíjet. Nicméně existuje jeden materiál, který dokáže do puntíku naplnit všechny výše uvedené požadavky a splnit je na výbornou. Jedná se o kámen.

Mnoho lidí možná namítne, že kamenná pracovní deska na kuchyňskou linku i kamenná záda kuchyně jsou v každém případě krásné, ale rozhodně nejsou levné. Nicméně to je vlastně omyl – když budete tuto skutečnost posuzovat pouze z krátkodobého hlediska podle ceny za nákup takového vybavení kuchyně, pak máte jistě pravdu. Ovšem pokud do svého výpočtu zahrnete dlouhodobý užitek a výdrž zvoleného materiálu, pak kamenná pracovní deska jednoznačně vítězí. Kámen s vámi v dokonalé podobě vydrží po celý váš život, což se o jiných materiálech do kuchyně rozhodně říci nedá – laminát bude poznamenaný již po prvním roce používání a masivní dřevo ho při hrubém zacházení a mnoho déle nepřežije.

Ovšem v případě, že považujete kámen v kuchyni za drahou luxusní záležitost, můžete jej zvolit pouze jen na zhotovení pracovní desky na kuchyňskou linku – taková investice se vám jednoznačně vyplatí.
A pokud vám záleží na tom, abyste se svou investicí byli spokojeni co nejdéle, a aby vám kámen v kuchyni vydržel v té nejlepší kondici po dlouhá desetiletí, tak si zvolte kámen technický. Ten je dokonce ještě odolnější než přírodní kámen, ze kterého se vyrábí.

Technický kámen je z více než devadesáti procent tvořen kamenem přírodním, a dále umělými pryskyřicemi. Díky vytvrzení kamene pryskyřicemi a moderním technologickým postupům, snese technický kámen i to nejvyšší pracovní zatížení, hrubé zacházení jak po mechanické, tak i po chemické stránce, a ještě navíc dokonale vypadá.

Ohodnoťte příspěvek
Červenec 2019
Po Út St Čt So Ne
« Čvn    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Poslední

 • Vyplatí si nechat si zřídit ISIC kartu?

  ISIC karta je dnes asi nejrozšířenější kartou poskytující výhody studentům. Její nevýhodou je relativně vysoká pořizovací cena (350 Kč). Tu ale bohatě vynahrazují benefity, které studentům poskytuje. Jaké výhody poskytuje? Poskytuje slevy na spousty produktů, jízdné, letenky, elektroniku a spoustu dalšího. Spoustu slev pro její držitele začal v poslední době poskytovat např. internetový obchod alza.cz….

 • Odívání v období empíru

  Empír je také nazýván jako císařský sloh, který čerpá vše ze staré antiky. Historici jej umisťují do let1804 až 1815. Jde o čisté a rovné tvary architektury, odráží se v sochařství, malířství a v neposlední řadě se dotýká i tehdejší módy. Dámská garderoba obnášela šaty ušité z lehkého materiálu, s antickými ornamenty, jako bylo hedvábí….

 • Jak to bylo se šperky?

  Jak už vyplývá z úvodu, je jasné, že zlatnictví a stříbrnictví je velmi staré řemeslo. Bylo už řečeno, že naši předkové se zdobili ještě dříve, než vůbec byli oblečeni. Původně se ke zdobení používaly přírodní produkty, jako květinové ozdoby, kosti, mušle či zuby kořistí. Později se pak lidé naučili opracovávat kovy, začali se samozřejmě…

 • Ani den bez elektrické energie

  Elektrická energie je pro nás naprostou nezbytností. Proto je docela problém, pokud dojde vinou nepředvídatelných okolností k jejímu výpadku. V tom případě se nedá asi dělat nic jiného nežli počkat, až se dá opět vše do pořádku. Jestliže je odstávka plánovaná, pak se vůbec nic neděje. Lze totiž použít záložní zdroj. A tím náhradním řešením je elektrocentrála….

 • Pronajměte si dodávku, která se vám vyplatí

  Půjčit si to pravé vozidlo pro vaše plány je díky půjčovně dodávek hračka. Ať už zamýšlíte cokoli, tak vždycky budete mít po ruce spolehlivý vůz s dostatečně velikým nákladním prostorem. A to přesně vždy, když ho budete potřebovat. Zapomeňte proto na složité domluvy s vašimi blízkými, kteří vám svůj prostorný vůz nechtějí půjčovat anebo si na vás…