Finance

Jakou půjčku zvolit?

Jaké z nabízejících se půjček dát přednost, musíme-li se už pro některou rozhodnout, majíc coby podnikatelé hluboko do kapsy? To je otázka, na niž existuje celá řada různých odpovědí.
V takových odpovědích nejčastěji zaznívá něco v tom duchu, že by mělo jít o půjčku, která:

pojištění

 1. Je levná. Tedy poskytuje se s co nejnižšími úroky a dalšími poplatky, jež dlužníka vždy logicky zatěžují a jež jsou nutným zlem.
 2. Je rychle dostupná. Koho by bavilo čekat třeba i týdny nebo měsíce, než nějaký úředník rozhodne, zda je ten který člověk půjčky hoden nebo ne, že?
 3. Dává jistotu nebo alespoň maximální naději na to, že žadatel uspěje. Protože ne každý má příjmy jako Rothschild a ne každý se také může pochlubit tím, že nefiguruje v registrech dlužníků, což jsou pro nejednoho poskytovatele půjček ta nejdůležitější kritéria při rozhodování.
 4. Se může splácet i po malých částkách a hodně dlouho.
 5. Se dá ale splatit i předčasně a bez sankcí.
 6. Se dá vyřídit i bez zdlouhavého a komplikovaného papírování.
 7. Nežádá, aby člověk něco zaplatil dříve, než má vůbec naději na to, že něco dostane.

požadavek
Která půjčka nabízí vše výše zmíněné? Odpověď je jednoduchá. Přece americká hypotéka bez dokládání příjmů. Ta nabízí ono výše vyřčené. Při ní stačí dát nebankovní společnosti do zástavy nějakou vlastní nemovitost nebo nemovitost třetí osoby, jež se k tomu propůjčí, a žadatel dostane až sedmdesát procent odhadní ceny dotyčné nemovitosti. A to s možností splácet třeba až čtyřicet let po malých sumách, respektive naopak vše kdykoliv splatit bez sankcí předčasně. A takto půjčené peníze lze použít na cokoliv, co souvisí s provozováním soukromé firmy.
Podmínky jsou tu férové a jasně dané a není třeba se ani v nejmenším obávat nějakých těch skrytých poplatků nebo jiných záludností. Tady je vše předem jasné a flexibilní a nelze tak pochybit, pokud jeden vsadí právě na tento úvěr. To si pište.

Ohodnoťte příspěvek
Červen 2019
Po Út St Čt So Ne
« Kvě    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Poslední

 • Odívání v období empíru

  Empír je také nazýván jako císařský sloh, který čerpá vše ze staré antiky. Historici jej umisťují do let1804 až 1815. Jde o čisté a rovné tvary architektury, odráží se v sochařství, malířství a v neposlední řadě se dotýká i tehdejší módy. Dámská garderoba obnášela šaty ušité z lehkého materiálu, s antickými ornamenty, jako bylo hedvábí….

 • Jak to bylo se šperky?

  Jak už vyplývá z úvodu, je jasné, že zlatnictví a stříbrnictví je velmi staré řemeslo. Bylo už řečeno, že naši předkové se zdobili ještě dříve, než vůbec byli oblečeni. Původně se ke zdobení používaly přírodní produkty, jako květinové ozdoby, kosti, mušle či zuby kořistí. Později se pak lidé naučili opracovávat kovy, začali se samozřejmě…

 • KVĚTOVÉ ESENCE DR. BACHA

  Dr. Bach se narodil v roce 1886 v Anglii a již jako malý byl velmi citlivý vůči bolesti a utrpení jiných lidí i zvířat. Tento vystudovaný lékař v 30. letech v Anglii vytvořil léčebný systém z květových esencí. Tyto esence jsou tvořeny z 38 výtažků různých planě rostoucích květin a stromů. Bachovy esence pomáhají zvládat různé záporné emoce jako stres,…

 • Pozor na veřejné bazény – kromě zábavy mohou být příslibem i zdravotních obtíží!

  Veřejné bazény a koupaliště se těší velkému zájmu po celý rok. Zatímco během letní sezony hojně navštěvujeme otevřené plovárny, od podzimu do jara nám skvěle slouží kryté bazény, které jsou příslibem kontaktu s vodou a možnosti uplavat pár temp i v době, kdy by se venku koupal snad jen úplný blázen. Pokud navštěvujete veřejné bazény, mějte se…

 • Přepravní produkt

  Běžně se jí říká euro-paleta. Je skutečně velkou pomocnicí pro samotné dopravce, které díky správnému podkladu mohou převážet bezpečně zboží a to klidně i do jiné země. Jen i tento podklad musí být správně označený, aby se dalo posoudit, zdali je opracovaný podle norem a zda vůbec má parametry takové, které jsou schválené. V takovém opatření…