Produkty

Mobilní domy boří mýty o bydlení

Mobilheimy spolehlivě vyvracejí dosud zažité teorie o bydlení. Snad každý, kdo si někdy vlastní dům anebo byt pořizoval anebo si sháněk potřebné informace, vám řekne, že je to drahé, a že to trvá poměrně dlouho. Tím spíše, pokud je řeč o samostatném bydlení bez sousedů za stěnou, ke kterému se nedostanete jinak, než koupí či stavbou vlastního rodinného domu. Ovšem od doby, kdy se na trhu s bydlením objevily mobilní domy, už tyto „pravdy“ neplatí.

klíč s modrým přívěskem domu

Můžete je mít levně a rychle
Právě mobilní domy si můžete pořídit levně a rychle. Mají totiž svá specifika, která je z tohoto hlediska dělají ideálním typem bydlení pro všechny, kdo nejsou příliš nároční na velikost obývaného prostoru, a spíše vítají, že je taková stavba nebude stát zbytečně mnoho peněz.
Pokud jde o cenu, tak mobilní domy nemají na českém trhu srovnatelnou konkurenci. Můžete je mít doma už za cenu do jednoho miliónu korun, což je jistě naprosto bezkonkurenční nabídka, na jakou jinde nenarazíte – tedy pokud například nechcete žít v jurtě.
Vnější vzhled takového typu domku připomíná menší chatku. A právě stejně tak jako trvalé bydlení, můžete mobilní domy využívat také k rekreaci. A jestliže máte zájem pouze o sezónní využití, může být taková cenová nabídka ještě mnohem nižší.

interiér mobilního domu

Najdete v nich vše, co je v klasickém bytě
V každém případě, ať už si zvolíte libovolnou variantu využití, tak je jisté, že uvnitř naleznete všechno, co potřebujete ke spokojenému životu. Do mobilheimu se pohodlně vejde jak kuchyňská linka, tak i veškeré sociální vybavení, všechny vaše oblíbené spotřebiče, a klidně i samostatný pokoj v podobě ložnice anebo pokojíku pro děti.
Zkrátka, mobilní domy jsou ideální volbou pro všechny lidi, kteří se spokojí s menším prostorem zhruba ve velikosti malého panelového bytu – a takových lidí je mezi námi spousta.

Ohodnoťte příspěvek
Červenec 2019
Po Út St Čt So Ne
« Čvn    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Poslední

 • Vyplatí si nechat si zřídit ISIC kartu?

  ISIC karta je dnes asi nejrozšířenější kartou poskytující výhody studentům. Její nevýhodou je relativně vysoká pořizovací cena (350 Kč). Tu ale bohatě vynahrazují benefity, které studentům poskytuje. Jaké výhody poskytuje? Poskytuje slevy na spousty produktů, jízdné, letenky, elektroniku a spoustu dalšího. Spoustu slev pro její držitele začal v poslední době poskytovat např. internetový obchod alza.cz….

 • Odívání v období empíru

  Empír je také nazýván jako císařský sloh, který čerpá vše ze staré antiky. Historici jej umisťují do let1804 až 1815. Jde o čisté a rovné tvary architektury, odráží se v sochařství, malířství a v neposlední řadě se dotýká i tehdejší módy. Dámská garderoba obnášela šaty ušité z lehkého materiálu, s antickými ornamenty, jako bylo hedvábí….

 • Jak to bylo se šperky?

  Jak už vyplývá z úvodu, je jasné, že zlatnictví a stříbrnictví je velmi staré řemeslo. Bylo už řečeno, že naši předkové se zdobili ještě dříve, než vůbec byli oblečeni. Původně se ke zdobení používaly přírodní produkty, jako květinové ozdoby, kosti, mušle či zuby kořistí. Později se pak lidé naučili opracovávat kovy, začali se samozřejmě…

 • Ani den bez elektrické energie

  Elektrická energie je pro nás naprostou nezbytností. Proto je docela problém, pokud dojde vinou nepředvídatelných okolností k jejímu výpadku. V tom případě se nedá asi dělat nic jiného nežli počkat, až se dá opět vše do pořádku. Jestliže je odstávka plánovaná, pak se vůbec nic neděje. Lze totiž použít záložní zdroj. A tím náhradním řešením je elektrocentrála….

 • Pronajměte si dodávku, která se vám vyplatí

  Půjčit si to pravé vozidlo pro vaše plány je díky půjčovně dodávek hračka. Ať už zamýšlíte cokoli, tak vždycky budete mít po ruce spolehlivý vůz s dostatečně velikým nákladním prostorem. A to přesně vždy, když ho budete potřebovat. Zapomeňte proto na složité domluvy s vašimi blízkými, kteří vám svůj prostorný vůz nechtějí půjčovat anebo si na vás…