Produkty

Na žádné akci nemůže chybět kouzelník

Rodinné oslavy, firemní večírky, narozeniny dětí, akce města či obce, tak to všechno má jedno společné. A sice vymyslet zajímavý program pro hlavní aktéry i hosty, který pobaví, rozveselí a překvapí a hlavně nebude nudit.
A co nikdy neomrzí, tak to je kouzelník.

hůlka

Ten baví dospělé i děti a přináší spoustu skvělé zábavy. Program těchto bavičů se pořád vylepšuje a přináší nové čáry a kouzla, ale dokáže zapojit do akce i samotné hosty. Hosté se tak můžou stát součástí kouzel a vyzkoušet si co ještě třeba nikdy nezažili.
Interaktivní program je vždy skvělý řešením, protože se pozvaní nemusí jen dívat, ale i něco velkého zažít. A ještě dlouho budou o tom hovořit, protože se opravdu jedná o nezapomenutelný zážitek.

magie

Na co se můžete těšit?
Pokud se jedná o oslavu narozenin dětí či jinou dětskou akci, tak se můžou vaše ratolesti těšit na příjemné pobavení plné zábavy, kouzel, modelování zvířátek z balónků a také se můžou stát součástí kouzlení a zažít sílu magie na vlastní kůži.
Ani dospělí však o tuto jedinečnou zábavu nepřijdou a můžou si tak služby kouzelníka objednat na domácí oslavu, svatbu, firemní akci či různé slavnosti a akce obce či města.

I v tomto případě můžou být dospělí vtažení přímo do děje a skvěle se tak pobavit. Je téměř jisté, že po skončení programu si i dospěláci budou ještě dlouho o tomto zážitku povídat.

Intenzivní zážitek, který vám pomůže zapomenout na realitu tam venku, a můžete aspoň na chvíli věřit, že kouzla opravdu existují.
Součástí programu může být i samotné moderování, takže můžete celý průběh akce nechat na expertovi na magii, který má nejen kouzelnické, ale také řečnické schopnosti.
Každý program se řeší individuálně na míru potřebám klienta a díky tomu je vše přizpůsobené aktuálnímu dění u každého z nich. Díky kouzlení si firmy můžou udělat i dokonalou reklamu a nechat vyčarovat produkty či upomínkové předměty firmy a podobně.

Srpen 2019
Po Út St Čt So Ne
« Čvc    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Poslední

 • Získejte si důvěru vašich zaměstnanců díky výběru umístění pracovního stolu!

  Základ, ať už v osobním nebo pracovním životě, představují vyrovnané vztahy. Mít dobré vztahy se svým okolím dokáže výrazně ovlivnit pohodu člověka. A protože člověk tráví většinu svého aktivního dne v práci, vztahy na pracovišti jsou skutečně důležité. To jednak mezi samotnými zaměstnanci, ale i ve vztahu zaměstnavatel-zaměstnanec. Věděli jste o tom, že důvěru svých…

 • Jakou půjčku zvolit?

  Pokud si člověk vybírá půjčku, kterou by vyřešil svou nějakým způsobem komplikovanou situaci, měl by tak činit s rozmyslem. Aby se dejme tomu nerozhodl pro bankovní půjčku ve chvíli, kdy není schopen projít sítem přísných bankovních pravidel, aby si nezvolil něco na první pohled líbivého, co se však posléze vlivem různých záludných dodatků změní v jeho nejhorší…

 • Na čas se na bylinky zapomnělo

  Jeden čas skutečně došlo k tomu, že se bylinky odsunuly na druhou kolej a nahradily je léky. Jenomže postupem času se zjistilo, že mnoho různých léků má vedlejší účinky a lidem nedělají dobře. Bylinky dostaly opět svoji pozici a dokonce se s nimi začalo počítat i ve výrobě doplňků stravy. Přírodní léčba se opět dostala na přední…

 • Dětská oslava

  Dětské oslavy narozenin jsou v dnešní době také téma. Rodiče si s tím často dělají starosti a neví, jak to zorganizovat a co pro děti připravit. A je jedno, jestli plánujete oslavu pro svou dceru nebo syna. Komplikace vznikají na obou stranách. Ale nebojte, je to velice jednoduché. Každý rodič chce pro své dítě připravit nezapomenutelnou oslavu, protože…

 • Kdy pasažéry odškodní?

  Pokud let dorazí do cíle své cesty se zpožděním přesahujícím dobu pevně zakotvenou v evropské regulaci EC 261/2004, mívají někdy cestující to štěstí v neštěstí, že si mohou zažádat alespoň o finanční kompenzaci, která věru nemusí být právě malá. Tato může v maximu dosáhnout až šesti set eur, tedy více než patnácti tisíc našich korun, a to už…