Produkty

Na žádné akci nemůže chybět kouzelník

.

Rodinné oslavy, firemní večírky, narozeniny dětí, akce města či obce, tak to všechno má jedno společné. A sice vymyslet zajímavý program pro hlavní aktéry i hosty, který pobaví, rozveselí a překvapí a hlavně nebude nudit.
A co nikdy neomrzí, tak to je kouzelník.

hůlka

Ten baví dospělé i děti a přináší spoustu skvělé zábavy. Program těchto bavičů se pořád vylepšuje a přináší nové čáry a kouzla, ale dokáže zapojit do akce i samotné hosty. Hosté se tak můžou stát součástí kouzel a vyzkoušet si co ještě třeba nikdy nezažili.
Interaktivní program je vždy skvělý řešením, protože se pozvaní nemusí jen dívat, ale i něco velkého zažít. A ještě dlouho budou o tom hovořit, protože se opravdu jedná o nezapomenutelný zážitek.

magie

Na co se můžete těšit?
Pokud se jedná o oslavu narozenin dětí či jinou dětskou akci, tak se můžou vaše ratolesti těšit na příjemné pobavení plné zábavy, kouzel, modelování zvířátek z balónků a také se můžou stát součástí kouzlení a zažít sílu magie na vlastní kůži.
Ani dospělí však o tuto jedinečnou zábavu nepřijdou a můžou si tak služby kouzelníka objednat na domácí oslavu, svatbu, firemní akci či různé slavnosti a akce obce či města.

.

I v tomto případě můžou být dospělí vtažení přímo do děje a skvěle se tak pobavit. Je téměř jisté, že po skončení programu si i dospěláci budou ještě dlouho o tomto zážitku povídat.

Intenzivní zážitek, který vám pomůže zapomenout na realitu tam venku, a můžete aspoň na chvíli věřit, že kouzla opravdu existují.
Součástí programu může být i samotné moderování, takže můžete celý průběh akce nechat na expertovi na magii, který má nejen kouzelnické, ale také řečnické schopnosti.
Každý program se řeší individuálně na míru potřebám klienta a díky tomu je vše přizpůsobené aktuálnímu dění u každého z nich. Díky kouzlení si firmy můžou udělat i dokonalou reklamu a nechat vyčarovat produkty či upomínkové předměty firmy a podobně.

Na žádné akci nemůže chybět kouzelník
4.5 (90%)2
.
Březen 2019
Po Út St Čt So Ne
« Úno    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Poslední

 • Biotin: Proč je vitamin B7 důležitý pro pokožku a vlasy

  . Funkce biotinu Naše nehty a vlasy jsou vytvořeny z keratinu. Keratin je bílkovinná látka, z níž se vytváří rohovina. K vytvoření keratinu potřebuje tělo bílkoviny, protože ty jsou hlavní stavebním kamenem keratinu a vitamínu B7. Optimální péče tak podporuje dobrý růst kůže, vlasů a nehtů. Úkoly biotinu v těle jsou: ●     vytvoření kůže, vlasů…

 • Když je byt malý

  . Při zařizování malého bytu musíme hodně přemýšlet a být praktičtí i kreativní. Jen tak z něj vytvoříme hezký domov, kde se můžeme volně nadechnout. Ne jenom „skladiště na přespání“. Důležité je využít každý kousek místa. Pomoci mohou třeba vestavěné skříně na chodbě, kuchyňská linka na míru, patrová postel pro dospělé i pro děti či různá…

 • Aby se nám lépe pracovalo

  . V podstatě jsou i takové možnosti, kdy zaměstnavatelé nabízí oblíbený benefit, že čas od času si mohou brát zaměstnanci práci domů. Jmenuje se to home office. Ačkoliv to vypadá velmi lákavě, tak bohužel není tato nabídka zrovna určená pro všechny. Je třeba si na ni dostatečně a pravdivě odpovědět, zdali vůbec jsme schopni z domova efektivně…

 • Výhodná půjčka, která nemá obdoby

  . Toužíte po výhodné půjčce, která vás nebude zbytečně omezovat, která vám zajistí tolik peněz, kolik chcete, a nebudete se přitom muset trápit žádnými zbytečnými komplikacemi? Vsaďte na americkou nebankovní hypotéku! Právě to je půjčka podle vašich představ, která vám umožní splnit si své sny a plány. Můžete ji využít prakticky na cokoli, ať už…

 • Máme nového člena rodiny

  . Každý si určitě pamatuje svoje první zvířátko, které měl ve svém pokojíčku. Je pravdou, že každý začínal s jiným živým tvorem. Přesto většina z nás měla doma křečka. Existuje několik druhů, od poměrně maličkých kuliček, až po docela statné válečky. Jenomže s ním není taková zábava jako třeba se zakrslým králíčkem. Křeček totiž převážně přes den spí…