Produkty

Na žádné akci nemůže chybět kouzelník

Rodinné oslavy, firemní večírky, narozeniny dětí, akce města či obce, tak to všechno má jedno společné. A sice vymyslet zajímavý program pro hlavní aktéry i hosty, který pobaví, rozveselí a překvapí a hlavně nebude nudit.
A co nikdy neomrzí, tak to je kouzelník.

hůlka

Ten baví dospělé i děti a přináší spoustu skvělé zábavy. Program těchto bavičů se pořád vylepšuje a přináší nové čáry a kouzla, ale dokáže zapojit do akce i samotné hosty. Hosté se tak můžou stát součástí kouzel a vyzkoušet si co ještě třeba nikdy nezažili.
Interaktivní program je vždy skvělý řešením, protože se pozvaní nemusí jen dívat, ale i něco velkého zažít. A ještě dlouho budou o tom hovořit, protože se opravdu jedná o nezapomenutelný zážitek.

magie

Na co se můžete těšit?
Pokud se jedná o oslavu narozenin dětí či jinou dětskou akci, tak se můžou vaše ratolesti těšit na příjemné pobavení plné zábavy, kouzel, modelování zvířátek z balónků a také se můžou stát součástí kouzlení a zažít sílu magie na vlastní kůži.
Ani dospělí však o tuto jedinečnou zábavu nepřijdou a můžou si tak služby kouzelníka objednat na domácí oslavu, svatbu, firemní akci či různé slavnosti a akce obce či města.

I v tomto případě můžou být dospělí vtažení přímo do děje a skvěle se tak pobavit. Je téměř jisté, že po skončení programu si i dospěláci budou ještě dlouho o tomto zážitku povídat.

Intenzivní zážitek, který vám pomůže zapomenout na realitu tam venku, a můžete aspoň na chvíli věřit, že kouzla opravdu existují.
Součástí programu může být i samotné moderování, takže můžete celý průběh akce nechat na expertovi na magii, který má nejen kouzelnické, ale také řečnické schopnosti.
Každý program se řeší individuálně na míru potřebám klienta a díky tomu je vše přizpůsobené aktuálnímu dění u každého z nich. Díky kouzlení si firmy můžou udělat i dokonalou reklamu a nechat vyčarovat produkty či upomínkové předměty firmy a podobně.

Na žádné akci nemůže chybět kouzelník
4.3 (86.67%)3
Červen 2019
Po Út St Čt So Ne
« Kvě    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Poslední

 • Odívání v období empíru

  Empír je také nazýván jako císařský sloh, který čerpá vše ze staré antiky. Historici jej umisťují do let1804 až 1815. Jde o čisté a rovné tvary architektury, odráží se v sochařství, malířství a v neposlední řadě se dotýká i tehdejší módy. Dámská garderoba obnášela šaty ušité z lehkého materiálu, s antickými ornamenty, jako bylo hedvábí….

 • Jak to bylo se šperky?

  Jak už vyplývá z úvodu, je jasné, že zlatnictví a stříbrnictví je velmi staré řemeslo. Bylo už řečeno, že naši předkové se zdobili ještě dříve, než vůbec byli oblečeni. Původně se ke zdobení používaly přírodní produkty, jako květinové ozdoby, kosti, mušle či zuby kořistí. Později se pak lidé naučili opracovávat kovy, začali se samozřejmě…

 • KVĚTOVÉ ESENCE DR. BACHA

  Dr. Bach se narodil v roce 1886 v Anglii a již jako malý byl velmi citlivý vůči bolesti a utrpení jiných lidí i zvířat. Tento vystudovaný lékař v 30. letech v Anglii vytvořil léčebný systém z květových esencí. Tyto esence jsou tvořeny z 38 výtažků různých planě rostoucích květin a stromů. Bachovy esence pomáhají zvládat různé záporné emoce jako stres,…

 • Pozor na veřejné bazény – kromě zábavy mohou být příslibem i zdravotních obtíží!

  Veřejné bazény a koupaliště se těší velkému zájmu po celý rok. Zatímco během letní sezony hojně navštěvujeme otevřené plovárny, od podzimu do jara nám skvěle slouží kryté bazény, které jsou příslibem kontaktu s vodou a možnosti uplavat pár temp i v době, kdy by se venku koupal snad jen úplný blázen. Pokud navštěvujete veřejné bazény, mějte se…

 • Přepravní produkt

  Běžně se jí říká euro-paleta. Je skutečně velkou pomocnicí pro samotné dopravce, které díky správnému podkladu mohou převážet bezpečně zboží a to klidně i do jiné země. Jen i tento podklad musí být správně označený, aby se dalo posoudit, zdali je opracovaný podle norem a zda vůbec má parametry takové, které jsou schválené. V takovém opatření…