Nezařazené

Nelze žít bez peněz

Lidé se v životě bez peněz neobejdou. Aspoň čas od času je tu nutné za něco zaplatit a leckdo z nás platí dokonce dnes a denně všude možně. Samozřejmě ale jedině za předpokladu, že dotyčný má čím platit. Protože peníze nejsou k dispozici vždy a každému, obvykle míváme jenom omezený rozpočet, a tudíž se může lehce stát i to, že peníze zkrátka dojdou.

Co si počít, když jsou peníze ty tam? V zásadě by se dalo říci, že pak si musíme jít další vydělat, a dokud je zase nezískáme, měli bychom na další útraty zapomenout. Jenže to není – jak se mnou určitě budete souhlasit – vesměs možné. Platit se musí, a to přinejmenším za to, co je nezbytné, řádně. Kdyby člověk neplatil, neměl by třeba ani to, bez čeho se nedá žít, či by se stal neplatičem se všemi negativními důsledky, které z toho vyplývají.

EU dvě bankovky

A tak se sice dá do jisté míry uskromnit, když se peněz nedostává, ale všechno má svou nepřekročitelnou mez. A jakmile je třeba uhradit něco, co nesnese odkladu a co se nedá oželet, je nutné se poohlédnout po nějaké půjčce.

Půjček se u nás nabízí spousta druhů, a proto si můžeme zdánlivě vybírat. Jenže nejednou zároveň na výběr nemáme a můžeme být rádi, že je tu aspoň americká hypotéka. Protože se u většiny půjček kladou na zájemce takové podmínky, že jim tito nedokážou vyhovět, a když se nevyhoví, je po nadějích, což ale zrovna u zmíněné nebankovní hypotéky nehrozí.

EU peníze

V čem je zmíněná hypotéka odlišná od ostatních půjček, v čem je její přínos pro ty, kdo se ocitli ve finančních nesnázích?

Nejpodstatnější je to, že se u takové hypotéky musí člověk zaručit za splácení zástavou své nemovitosti ve prospěch nebankovní společnosti. Což je zárukou, že budou peníze vráceny, a na žadatele se pak nekladou přísné nároky v dalších záležitostech. A tak tu uspějí výhodně i ti, kdo by měli se svými nízkými příjmy či záznamy v registrech dlužníků jinde smůlu. Protože to u nebankovních hypoték nevadí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Červenec 2021
Po Út St Čt So Ne
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Poslední

 • E-babeta – jízda za pár korun

  Žijeme v době, která nabízí nespočet různých druhů dopravy, přičemž stále větší prostor dostává doprava individualizovaná, tudíž doprava po vlastní ose, s tím, že tento trend bude v budoucnosti patrně pokračovat. Už nyní můžeme v ulicích, a ostatně i na silnicích, vidět různé dopravní prostředky, kterými se lidí přepravují, kam potřebují. Třebaže smysl dopravy je pořád stejný, a…

 • Podložka na cvičení – jak a podle čeho ji vybrat

  Začínáte se cvičením nebo ho už nějakou dobu provozujete a rozhodli jste se pořídit si pomůcky, které zlepší váš požitek z pohybové aktivity? Jednou z takových základních pomůcek je bezesporu podložka na cvičení. Druhů fitness podložek je velké množství – ať se to týká materiálu, velikosti, funkce nebo typu sportu, pro který je určena. Jaká se, na který druh…

 • Co si představit pod pojmem dokovací stanice?

  Jedná se o typ zařízení, které můžeme pomocí USB připojit do počítače. Přístroj umožňuje například přesun souborů nebo aktualizaci firmware přehrávače. Dokovací stanice rozdělujeme na:  univerzální – tento typ můžeme k notebooku připojit nejčastěji pomocí USB, díky kterému je pak dále možno připojení všech dalších zařízení. Jeho výhoda je v tom, že tuto univerzální stanici…

 • Lyžařské brýle chrání váš zrak na svahu

  Jednou z nutných podmínek bezpečného lyžování či snowboardingu jsou brýle. Ty chrání oči před mechanickým poškozením a ostrým sluncem a zároveň mohou zlepšovat vidění. K dostání je nepřeberné množství lyžařských brýlí v různých designech i provedení, záleží jen na vašich preferencích a vkusu. K dostání jsou i modely pro lyžaře s dioptrickými brýlemi nebo brýle s výměnnými…