Bydlení

Osvětlení doma nepodceňujte

Tak jak při zařizování bydlení pořizujeme například postel s kvalitní matrací, tak bychom se měli zaměřit i na osvětlení v celém bytě. Takové, které nám vytvoří příjemné a zdravé prostředí.

·         Víte, že světlo ovlivňuje vaši náladu? S dokonalým osvětlením máte i dobrou náladu. Ať máte malý byt nebo velký dům, každá místnost, ať se jedná například o pracovní kout v kuchyni, osvětlení jídelního či pracovního stolu, dokonalé světlo v celé koupelně včetně zrcadla, tlumené při televizoru, intimní v ložnici… vždy je velmi důležité, jaké světlo zvolíte. Každá místnost má svoje specifika a tomu byste měli podřídit nejenom výběr svítidel, ale i správný světelný zdroj.
světlo pod skříňkami

Šetřit energií v domácnosti je pro mnohé nutnost. Nejenom že se hledá řešení, jak efektivně využít alternativní zdroje energie ohledně vytápění a ohřevu vody, ale šetřit se dá i při dokonalém osvětlení. Svítidla se zajímavým designem tvoří takové prvky, které mohou příjemně podtrhnout dokonalý, celkový elegantní vzhled interiéru.
Několik osvědčených rad pro osvětlení.

·         V kuchyni nad jídelním stolem zvolte světlo, které bude mít vyšší stupeň krytí.  Závěsné svítidlo by mělo být umístěné tak, aby světlo bylo minimálně 60 cm nad stolem. Pracovní plocha – kuchyňská linka, ta by měla mít navíc samostatné dokonalé osvětlení, například bodové, případně podlouhlé-zářivkové.
vana uprostřed koupelny

·         V ložnici jedno centrální světlo u stropu bude uspokojivé. Na noční stolky si pořiďte lampy s takovým osvětlením, které se postupně dá stmívat.

·         Když jekoupelna dokonale osvětlena například bodovými světly zapuštěné v obkladech koupelny, tak máte jistotu, že uvidíte při úklidu každou nečistotu a tak můžete mít koupelnu perfektně čistou. K zrcadlu si umístněte světlo po obou stranách. Tak budete mít jistotu, že vám nebude toto osvětlení vrhat stín.
Výběr nástěnných, stropních a závěsných lamp je velmi široký a mají různá, velmi zajímavá provedení. Vybírejte je s citem tak, abyste měli dokonale rozjasněný domov.

Osvětlení doma nepodceňujte
Ohodnoťte příspěvek
Prosinec 2018
Po Út St Čt So Ne
« Lis    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Poslední

 • Topení v podlaze ano či ne

  Pro Příjemné teplo od země – lidské tělo je koncipováno tak, že krevní oběh je prioritně rozváděn do vnitřních orgánů a do hlavy a teprve pak do periferií těla – rukou, nohou, pokožky a vlasů. Nejvíce to zaznamenáme právě v zimě, kdy nám omrzají uši, nos a zebou ruce a nohy. U vytápění radiátorem se nežádoucím…

 • Posezení s přáteli nebo zahradní slavnost?

  Když se blíží léto, není nic lepšího než grilování pod otevřenou oblohou s dobrým vínem a přáteli. Zahrada je ideálním místem, kde můžete tento čin provést. Vše máte při ruce, můžete odpočívat a relaxovat u dobrého jídla a pití. Pokud nejste zrovna příznivcem letního grilování, můžete si dobroty připravit předem, ale vždy se vyplatí dodržovat pár…

 • Sáčky, které uchovají vše v bezpečí

  Také patříte mezi lidi, kteří mají vždycky všechno perfektně srovnané? Musí mít každá věc ve vašem bytě svoje speciální místo? Potom vás jistě velmi iritují takové ty drobné věci, které víte, že budete potřebovat, ale nedají se nikam uklidit tak, aby se nepoztrácely. V tom případě pro vás máme skvělé řešení, jak do cílit toho, aby…

 • Na volbě věřitele záleží

  Když si chcete půjčit peníze, je dobré si volbu věřitele řádně promyslet, o tom nepochybujte. Může totiž rozhodovat o mnohém, každý má jiné podmínky a představy o tom, jak by všechno mělo vypadat, o tom nepochybujte. Může se tedy snadno stát, že na jednom místě Vám odmítnou půjčit, a na druhém místě Vám půjčí s radostí….

 • Písek do filtrace

  Podle toho, jakou máte filtrační jednotku, tak byste měli zvolit právě konkrétní písek do bazénové filtrace. Naše nabídka  https://eshop.techneco.eu/Pisek-do-piskovych-filtru je opravdu široká a jistě si vybere i ten nejnáročnější klient. Jde o to, že písková zrna jsou ostrá a zachycují nečistoty. Zrnitost a druh je podle filtrační jednotky. Nabízíme vám naši skvělou nabídku, ze které si…