Finance

Půjčky, které lidem vycházejí vstříc

Víte, proč jsou nebankovní hypotéky mezi lidmi tak oblíbené? Především proto, že jim vycházejí vstříc i v těžkých životních situacích.
Klasické banky si své klienty pečlivě vybírají. Na první pohled to z reklamních poutačů může sice vypadat tak, že v bankovním domě jsou půjčky nachystány pro všechny, kdo je potřebují, ale při bližším prozkoumání skutečných možností člověk zjistí, že bankovní půjčky jsou určeny pouze pro dobře situované lidi, kteří je využívají k dalšímu rozšíření svého bohatství. Nějaké ty drobty sice vždycky spadnou pod stůj k obyčejným a průměrně finančně zajištěným lidem, ovšem jedná se o výjimky, které bance nepřinášejí žádné finanční riziko.

měna

Takže pokud patříte k těm, kteří mají solidní úspory na účtu, vysoký plat a čistý registr, pak můžete bez obav zamířit do banky. Nicméně všichni ostatní, ke kterým se život tak vstřícně nezachoval, a kdo mají sebemenší potíže, by měli se žádostí o půjčku oslovit raději nebankovní společnost.
Díky tomu, že o nebankovní úvěr můžete bez potíží požádat přes internet skrze rychlý online formulář, nebude vám taková žádost trvat příliš dlouho, ani nebudete muset vynaložit mnoho úsilí k jejímu zdárnému vyplnění. Zapomeňte na dlouhé a nesrozumitelné bankovní formuláře – žádost u nebankovní společnosti vám nezabere více, než pár krátkých minut.

ruličky peněz

A co je podstatné, nebankovní společnost se k vám neotočí zády, ani když budete mít hluboko do kapsy anebo třeba záznam v registru.
Vždy záleží na konkrétní finanční situaci, v jaké se zrovna nacházíte. To znamená, že i v případě, kdy máte menší anebo i větší záznam v registru, nejste se svou žádostí o půjčku zcela ztracení, ale můžete požádat o vstřícnou hypotéku bez registru. Naopak s nižším příjmem máte možnost žádat o hypotéku bez dokládání příjmů. Přestože si poskytovatel vaši situaci prověří, i tak můžete úvěr získat.

Ohodnoťte příspěvek
Červenec 2019
Po Út St Čt So Ne
« Čvn    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Poslední

 • Vyplatí si nechat si zřídit ISIC kartu?

  ISIC karta je dnes asi nejrozšířenější kartou poskytující výhody studentům. Její nevýhodou je relativně vysoká pořizovací cena (350 Kč). Tu ale bohatě vynahrazují benefity, které studentům poskytuje. Jaké výhody poskytuje? Poskytuje slevy na spousty produktů, jízdné, letenky, elektroniku a spoustu dalšího. Spoustu slev pro její držitele začal v poslední době poskytovat např. internetový obchod alza.cz….

 • Odívání v období empíru

  Empír je také nazýván jako císařský sloh, který čerpá vše ze staré antiky. Historici jej umisťují do let1804 až 1815. Jde o čisté a rovné tvary architektury, odráží se v sochařství, malířství a v neposlední řadě se dotýká i tehdejší módy. Dámská garderoba obnášela šaty ušité z lehkého materiálu, s antickými ornamenty, jako bylo hedvábí….

 • Jak to bylo se šperky?

  Jak už vyplývá z úvodu, je jasné, že zlatnictví a stříbrnictví je velmi staré řemeslo. Bylo už řečeno, že naši předkové se zdobili ještě dříve, než vůbec byli oblečeni. Původně se ke zdobení používaly přírodní produkty, jako květinové ozdoby, kosti, mušle či zuby kořistí. Později se pak lidé naučili opracovávat kovy, začali se samozřejmě…

 • Ani den bez elektrické energie

  Elektrická energie je pro nás naprostou nezbytností. Proto je docela problém, pokud dojde vinou nepředvídatelných okolností k jejímu výpadku. V tom případě se nedá asi dělat nic jiného nežli počkat, až se dá opět vše do pořádku. Jestliže je odstávka plánovaná, pak se vůbec nic neděje. Lze totiž použít záložní zdroj. A tím náhradním řešením je elektrocentrála….

 • Pronajměte si dodávku, která se vám vyplatí

  Půjčit si to pravé vozidlo pro vaše plány je díky půjčovně dodávek hračka. Ať už zamýšlíte cokoli, tak vždycky budete mít po ruce spolehlivý vůz s dostatečně velikým nákladním prostorem. A to přesně vždy, když ho budete potřebovat. Zapomeňte proto na složité domluvy s vašimi blízkými, kteří vám svůj prostorný vůz nechtějí půjčovat anebo si na vás…