Produkty

Vhodné pro relaxaci, odpočinek ale také na hraní a dovádění

Sedací vaky jsou ideální pro děti všech věkových kategorií. Ovšem nejenom děti si mohou užívat jedinečnosti a výjimečného pohodlí. Vhodné jsou také pro dospělé k relaxaci a odpočinku. Na výběr je z mnoha krásných barev a navíc systém duo znamená, že každý pytel je vybaven hned dvěma pestrými barvami http://www.beanbag.cz/sedaci-vaky-duo.

sedací pytel

Ty můžete měnit třeba podle nálady nebo podle toho, do jakých místností chcete tento prvek umístit. Sladit jej můžete ke zdem, s nábytkem nebo s jinými dekoracemi či prvky.

Na délku má skoro dva metry

Sedací pytel v rozložené formě má na délku skoro dva metry, takže se vůbec nemusíte obávat toho, že by se na něm nedalo ležet. Právě proto je milují děti, protože ty se na nich mohou vyřádit. Velice příjemné jsou však také pro dospělé na ležení u televize. Udělejte si s partnerem pohodlí a dopřejte si relax. K tomu skleničku dobrého vína či jiné pochutiny dle libosti a můžete si užít netradiční romantický večer třeba klidně u televize. Lenošení, válení, ležení, povalování to vše je možné.

Využít jej však můžete i jako klasické křeslo, pohovku nebo jako lehátko. Stačí zapnout popruhy a máte vytvořené pohodlné křesílko, které nezabere moc místa. Dá se velice prakticky kamkoliv přemístit, takže jej můžete dát i ven na terasu, do pergoly nebo jen tak na trávu k bazénu. Vyzkoušejte všechna místa. Pokud byste si přáli mít tento prvek v ložnici, pak si vyberte variantu, která se vám do této místnosti bude nejvíce hodit. Všechny jsou elegantní a plné barev.

vak

 • Systém duo navíc poskytuje výběr hned ze dvou barev. Krásné, pestré a intenzivní barvy oživí váš dům či byt. Překvapí svou krásou a výjimečností a dají pocit útulnosti.
 • Okouzlují nás každý den svými barvami a svým krásným elegantním designem a zároveň lákají k sezení nebo ležení. Jsou náramně pohodlné, takže jistě brzy poznáte, že není nic lepšího, než si užít chvilku klidu v sedacím vaku.

Vhodné pro relaxaci, odpočinek ale také na hraní a dovádění
4.7 (93.33%)3
Červen 2019
Po Út St Čt So Ne
« Kvě    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Poslední

 • Odívání v období empíru

  Empír je také nazýván jako císařský sloh, který čerpá vše ze staré antiky. Historici jej umisťují do let1804 až 1815. Jde o čisté a rovné tvary architektury, odráží se v sochařství, malířství a v neposlední řadě se dotýká i tehdejší módy. Dámská garderoba obnášela šaty ušité z lehkého materiálu, s antickými ornamenty, jako bylo hedvábí….

 • Jak to bylo se šperky?

  Jak už vyplývá z úvodu, je jasné, že zlatnictví a stříbrnictví je velmi staré řemeslo. Bylo už řečeno, že naši předkové se zdobili ještě dříve, než vůbec byli oblečeni. Původně se ke zdobení používaly přírodní produkty, jako květinové ozdoby, kosti, mušle či zuby kořistí. Později se pak lidé naučili opracovávat kovy, začali se samozřejmě…

 • KVĚTOVÉ ESENCE DR. BACHA

  Dr. Bach se narodil v roce 1886 v Anglii a již jako malý byl velmi citlivý vůči bolesti a utrpení jiných lidí i zvířat. Tento vystudovaný lékař v 30. letech v Anglii vytvořil léčebný systém z květových esencí. Tyto esence jsou tvořeny z 38 výtažků různých planě rostoucích květin a stromů. Bachovy esence pomáhají zvládat různé záporné emoce jako stres,…

 • Pozor na veřejné bazény – kromě zábavy mohou být příslibem i zdravotních obtíží!

  Veřejné bazény a koupaliště se těší velkému zájmu po celý rok. Zatímco během letní sezony hojně navštěvujeme otevřené plovárny, od podzimu do jara nám skvěle slouží kryté bazény, které jsou příslibem kontaktu s vodou a možnosti uplavat pár temp i v době, kdy by se venku koupal snad jen úplný blázen. Pokud navštěvujete veřejné bazény, mějte se…

 • Přepravní produkt

  Běžně se jí říká euro-paleta. Je skutečně velkou pomocnicí pro samotné dopravce, které díky správnému podkladu mohou převážet bezpečně zboží a to klidně i do jiné země. Jen i tento podklad musí být správně označený, aby se dalo posoudit, zdali je opracovaný podle norem a zda vůbec má parametry takové, které jsou schválené. V takovém opatření…