asd asdsa f
Www

Jak na zdravé zuby?


Je zajímavé, kolik lidí podceňuje preventivní péči o svoje zuby. Asi nikdo nechce řešit problémy se zuby, ale statistiky mluví o tom, že stav chrupu mnoha dospělých lidí je horší než se na první pohled zdá. Když s někým mluvíte, je na první pohled vidět v jakém stavu dotyčný zuby má. To že jsou žluté by ani tak nevadilo, ale černá barva značí buď silné zabarvení od čajů a kávy a nebo poukazuje na pokročilý zubní kaz. Určitě chcete aby si o vás kdokoliv myslel že se zanedbáváte. V takovém případě je potřeba vyřešit problémy se svými zuby.

zubař ortodoncie

Jestli vás trápí zubní kámen, pigmentové skvrny, křivé zuby a nebo zuby kazy, měli byste pravidelně navštěvovat zubního lékaře. Že žádného nemáte? To může být problém, protože zubní ordinace praskají ve švech. Zubních lékařů je čím dál méně. Je to způsobeno tím že starší odchází do důchodu a mladí nepřibývají. Jakmile se někde otevře zní ordinace, lidé kvůli zařazení do kartotéky čekají klidně i několik hodin venku aby se na ně dostala řada. Myslíte si že ve velkých městech to není takový problém? Asi byste se divili, ale i stomatologie v Praze má plné kapacity.

zubní vyšetření

Jedním z mála míst, které ještě volná místa má, jsme my. Naše moderní klinika má celkem tři pobočky, takže se můžete objednat tam kde vám to bude nejvíce vyhovovat. Nabízíme vám kompletní péči o vaše zuby, a nemáme problém ani s ošetřením dětských pacientů. U nás vám opravíme všechny zubní problémy které vás trápí. Díky modernímu vybavení kterým disponujeme nebudete muset kvůli specializovaným vyšetřením dojíždět jinam. Všechno uděláme přímo u nás.

Jak se objednat?
Podívejte se na náš web, kde najdete nejen telefonní číslo a e-mailové adresy, ale také webový formulář, který můžete též použít k objednání se na vyšetření. Neváhejte, i naše kapacity jsou omezeny a rychle se zaplňují novými pacienty.