asd asdsa f
Produkty

Kabelka-nedílná součást vašeho stylu

Ženy umí ocenit praktické modely, které v první řadě vyhovují velikostí, střihem a důležitou roli při výběru hraje i barva. Na posledním místě je potom použitý materiál, a to je právě jedna z chyb, jíž se mnoho zákaznic při nákupech dopouštějí. Právě materiál je hlavním specifikem a ukazatelem toho, jak dlouho výrobek vydrží zátěž, podrží si tvar a je odolný otěru. Proto mnoho kabelek z umělých hmot, nebo imitace kůže brzy končí svůj jepičí život v popelnicích. Dámy, poučte se se z předchozích chyb a investujte do jistoty, jakou je kožená dámská kabelka, čistých, až minimalistických linií, se zlacenými kovovými prvky, pohodlnými, prodlouženými uchy a odnímatelným ramenním popruhem.
V naší nabídce naleznete kromě výše zmíněné kolekce také kousky, u nichž návrháři čerpali inspiraci z hravých šedesátých let a dali jim velmi zajímavý tvar polokruhu, nebo úzkého obdélníku s masivními, nebo naopak s velmi jemnými uchy, jejichž části nahrazují výrazné, ale neotřelé kovové spony. Tyto kabelky “do ruky” využijete při mnoha denních i večerních příležitostech. Jejich neotřelý design s hladkou Ruga kůží, nebo kůží s krokodýlím vzorem, jim dává neopakovatelný punc luxusu a koketerie zároveň. Zapínání můžete volit na klasický hrubší zip u půlkulatých modelů a na obdélníkových tvarech se setkáte krásným a známým jednoduchým vintage clasp uzávěrem. Nařasená světlá kůže s detailem švůPokud vás omrzí nošení kabelky v ruce, pořiďte si k ní krásný metalický řetízek k nošení na rameni. Tyto jmenované kabelky, podobně jako předchozí, nabízíme v hnědých, růžových, ale i bílých barvách v hladké, nebo strukturované kůži v designu Crocco effect. Některé vyprodané kousky lze zamluvit již předem a ihned po dodání do obchodu vám je zašleme.
Udělejte si malou procházku napříč naší celou kolekcí a vybírejte rozumem, ale nezapomeňte potěšit také vaše srdce. Jistě si kvalitu a krásu zaslouží!