asd asdsa f
Produkty

Levná, ale efektivní reklama

Pokud jsme si vybudovali svoji vlastní firmu, která rozesílá zásilky poštou nebo jinou dopravní společností, tak je pro nás ideální lepicí páska, která bude mít na sobě vytištěné naše logo či název společnosti. To je naprosto ideální reklama, která rozhodně nebude nikoho provokovat, ale naopak zůstane dlouho v paměti. V podstatě každý bude vědět, od koho je zásilka určená a nám to zase poslouží tím, že se více dostaneme do paměti lidí. Jen je třeba zvolit vhodný materiál. Ne každá lepicí páska bude tou správnou volbou. Vybrat si tu vhodnou ale také není žádný problém, například Jarico.cz nabízí poměrně dost speciálních lepicích pásek, které se nemusí použít jen na balení zásilek.

různé lepicí pásky

Nabídka je poměrně rozsáhlá

Díky kvalitnímu provedení, je skutečně mnoho druhů pásek, které poté lze využít prakticky na cokoliv. Jen je třeba si vybrat vhodný druh speciálních lepicích pásek jarico.cza podle toho daný typ produktu použít ke svému správnému záměru. Všechny mají přece jenom jednu věc společnou a tou je jejich odolnost proti namáhání a dále vynikají skvělou lepivostí, což znamená, že mají rychlou a dobrou schopnost přilnout k lepenému materiálu. Některé jsou dobře pružné, což se v určitém směru skutečně vyplatí a některé jsou zase pevné, což se hodně ocení například u pásek, které jsou stříbrné, jsou voděodolné a s vysokou ochranou UV. Většinou jsou vyztužené tkaninou a polaminované PE vrstvou. Ale nemusíme se je bát použít na zahradě k opravě hadice nebo i u bazénů či jiných přístřešků. Možností, jak mohou posloužit je daleko více.

pásky s potiskem

Pestrá nabídka

Výrobce nabízí skutečně dost bohatou nabídku. Speciální lepicí pásky mají různou šířku, dokonce délku. Barvu, provedení a také pružnost. V poslední řadě dokonce i barvu, která může být klidně i ve výstražných znacích, což ji umožňuje nalepit na schody nebo kamkoliv, kde to upozorní na nějakou změnu či nebezpečí. Radost můžeme mít i z verze oboustranného lepení, kdy se k sobě přiloží dva díly a velmi jednoduše se mezi ně vloží oboustranná lepicí páska. Skvěle drží a my máme často vyřešený problém, jak připevnit některé díly nebo části k sobě.