asd asdsa f
Bydlení

Malé vkusné bydlení

Odpověď zní jednoznačně ano. Jak na to nám poradí pěkné bydlení Girltime. Ne nadarmo se přeci říká, že co je malé to je pěkné. To může bez problémů platit i o nepříliš prostorných bytových podmínkách.
Spoustu místa v ložnici nám mohou ušetřit výklopné postele, které se jednoduše na jedné straně zvednou a zaklopí se do stěny. Vhodné je využití dětských lůžek typu palanda, kde děti spí nad sebou. Výrobci mysleli i na designovou stránku věci, a tak je možné instalovat na takové postýlky zástěny nebo dokonce částečné stany. Postýlky lze vybavit na místo schodů s úložným prostorem žebříkem pro lepší přístup nebo dokonce dětmi tolik oblíbenou skluzavkou.Kuchyně s jídelním koutem
Kuchyňská linka se dá propojit s jídelním stolem umístit ho například při stěně pod okno. Dalším možným řešením bývá na místo použití klasického jídelního stolu instalace tenkého barového pultu, kde se lze pohodlně najíst. Skvělou vychytávkou jsou různé výsuvné a výklopné pracovní plochy. Neméně výhodné je i spojování prostorů například kombinací kuchyně s obývacím pokojem nebo ložnicí s dětským pokojíčkem. Není třeba vzdávat se posezení na měkké sedací soupravě, jen je třeba myslet na její vhodné provedení, které nebude příliš robustní a bude splňovat nároky na praktičnost i pohodlí.
Co se týče koupelny, pak zde platí pravidlo co nejúčelnějšího využití. Odkládací prostor nebo skříňku na ručníky můžeme instalovat nejen pod umyvadlo, ale i nad podezdívku, pod ohřev vody nebo nad pračku. Vanu lze nahradit sprchovým koutem s hlubokou vaničkou, stejně tak lze vyměnit velké umyvadlo za malé a designové.Malý obývák
Pokud je místa opravdu málo a nemáme příliš nízký strop, určitě využijeme vysoká lůžka u stropu nebo zvýšené hrací plochy v podobě takového malého dětského hřiště, do kterého případně zapracujeme i postýlku. Vždy je dobré používat vhodné barvy pro daný účel. Zde platí, že světlé barvy opticky místnost zvětšují. Možností je obrovská spousta a záleží pouze na nás, jakou z nich využijeme.