asd asdsa f
Produkty

Máme je od útlého věku, aneb jak jsme k náušnicím přišly

Dokážete si milé dámy představit, že byste do dnešního dne neměly propíchnuté uši? Moje maminka mi kdysi vyprávěla, že jí její maminka nenechala propíchnout uši jako miminku a tak si je nechala propíchnout až v dospělosti, možná někdy v osmnácti u nás na vesnici, když se nahřála jehla a vypila se jedna (možná i dvě) štamprle. I tak to kdysi chodívalo. V dnešní době si zřejmě nikdo z moderních, úžasných a krásných žen nedokáže představit, že by neměly propíchnuté uši a nemohly se každý den chlubit jiným druhem náušnic. To k tomu zkrátka a dobře patří.stříbrné naušnice

  • Nosíme je neustále, nosíme je každý den
  • Někdy je odložíme jen na chvíli, jindy na celé odpoledne po práci nebo na noc. Jsou případy, kdy je nesundáváme, například pokud máme zlaté, které si tak často neměníme a chceme se s nimi pyšnit každý den. Ovšem na druhou stranu je zřejmě mnoho žen takových, které je mění, stejně jako já, každý den a to podle oblečení nebo nálady. Nejvíce podle toho, abychom sladili všechny doplňky, šperky, korále, prsteny, řetízky a podobné skvosty.

Díky šperkům si připadáme krásné a půvabné

Každá žena se jistě díky cennostem cítí hezky a elegantně. Právě šperky velice často podtrhují naši ženskost. Můžete si vybírat z mnoha různých druhů a velikostí. Některé z nich jsou delší, jiné kratší. Některé jsou ve tvaru květiny, jiné ve tvaru ornamentu.
Stříbrné náušnice dlouhé skvěle poslouží i jako dárek. Darujte výjimečný a jedinečný skvost pro ještě skvostnější dámu.

naušnice v krabičce

  • Něžné, jednouché, extravagantní, půvabné, smyslné, ženské, výjimečné a každým detailem originální. Některé z nich mohou mít vloženy zirkony, malé drobné kamínky, které dají výrobku ještě větší eleganci a půvab, jiné jsou smyslné nebo různě vzorované. Do jiných jsou vloženy perly. Vybere si zkrátka a dobře každý!
  • Visací, patinované, s perlou nebo zirkonem, různě tvarované, různě velké či malé. Lesklé nebo matné, je rozhodně z čeho vybírat.