Produkty

Na co nezapomenout při plánování svatby?


Partner vás požádal http://vtm.e15.cz/delfini-se-vzajemne-predstavuji o ruku. Hurá! Obrovská gratulace. Teď se jen musíte zamyslet nad tím, kdy se den D odehraje, kdo přijde a pár dalších maličkostí. Důležité je hlavně na nic nezapomenout a začít včas. Když budete mít časový předstih, tak vás nejen budete v klidu, ale také vás nic jen tak nepřekvapí.
ruce ve tvaru srdce.jpg

S čím začít?

Nejdřív se podívejme na to, kdy. Svatební koordinátoři doporučují začít ideálně rok před obřadem. Pokud to ale nestíháte, tak nepanikařte. Toto se týká především velkých oslav, na které přijde i dvě stě lidí. Pokud plánujete jen něco menšího, tak půl roku postačí. Záleží pouze na tom, jak velký a složitý den chcete.

Jako první si musíte ujasnit tři základní věci, a to:

 • termín (roční období),
 • místo,
 • rozpočet financí.

Potom si ujasněte, do jakého stylu chcete vše dát a koho chcete pozvat. Právě od stylu se poté odvíjí vše ostatní. Možnosti vzhledu a stylu představují i svatební oznámení http://www.goldpress.cz/produkty/svatebni-oznameni/, které může být s krajkami, lesklé, květinové, s fotkou i mašlí.

Šaty, květiny i program

Až budete mít základ, pomalu se pusťte do shánění šatů, květinářství a cateringu. Zamyslete se také nad hudebním doprovodem. Zařídit fotografa či kameramana také chvíli zabere a mnoho z nich bývají zejména během léta dlouho dopředu zamluvení.

Pokud si nevíte rady, pořiďte si Svatebník. Jde o speciální diář, do kterého zapisujete vše, co musíte zařídit, zařídili jste a co vás ještě čeká. Provede vás celým procesem s pomůže zorganizovat dokonalou oslavu od rána až do noci.
šťastný novomanželé.jpg

Rezervujte s velkým předstihem

Tři věci jsou při rezervace nejdůležitější, a to je termín, místo a líbánky. To poslední platí samozřejmě jen v případě, že na ně plánujete vyrazit. Jakmile budete mít místo a datum obřadu, můžete si v klidu naplánovat malou dovolenou, kterou se za všechnu tu práci odměníte a zároveň oslavíte vstup do svazku manželského.Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Srpen 2021
Po Út St Čt So Ne
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Poslední

 • E-babeta – jízda za pár korun

  Žijeme v době, která nabízí nespočet různých druhů dopravy, přičemž stále větší prostor dostává doprava individualizovaná, tudíž doprava po vlastní ose, s tím, že tento trend bude v budoucnosti patrně pokračovat. Už nyní můžeme v ulicích, a ostatně i na silnicích, vidět různé dopravní prostředky, kterými se lidí přepravují, kam potřebují. Třebaže smysl dopravy je pořád stejný, a…

 • Podložka na cvičení – jak a podle čeho ji vybrat

  Začínáte se cvičením nebo ho už nějakou dobu provozujete a rozhodli jste se pořídit si pomůcky, které zlepší váš požitek z pohybové aktivity? Jednou z takových základních pomůcek je bezesporu podložka na cvičení. Druhů fitness podložek je velké množství – ať se to týká materiálu, velikosti, funkce nebo typu sportu, pro který je určena. Jaká se, na který druh…

 • Co si představit pod pojmem dokovací stanice?

  Jedná se o typ zařízení, které můžeme pomocí USB připojit do počítače. Přístroj umožňuje například přesun souborů nebo aktualizaci firmware přehrávače. Dokovací stanice rozdělujeme na:  univerzální – tento typ můžeme k notebooku připojit nejčastěji pomocí USB, díky kterému je pak dále možno připojení všech dalších zařízení. Jeho výhoda je v tom, že tuto univerzální stanici…

 • Lyžařské brýle chrání váš zrak na svahu

  Jednou z nutných podmínek bezpečného lyžování či snowboardingu jsou brýle. Ty chrání oči před mechanickým poškozením a ostrým sluncem a zároveň mohou zlepšovat vidění. K dostání je nepřeberné množství lyžařských brýlí v různých designech i provedení, záleží jen na vašich preferencích a vkusu. K dostání jsou i modely pro lyžaře s dioptrickými brýlemi nebo brýle s výměnnými…