asd asdsa f
Www

Oslava zlaté svatby na letištní ploše


O existenci dopravních letišť ví každý, ale ne všichni si vybaví, že v naší zemi existují i malá sportovní letiště, vhodná pro vyhlídkové lety, amatérské létání, a také pro vzlety a přistání horkovzdušných balónů. Letiště bývají postavena na místech volných prostranství, kde dobře proudí planetární energie, a toho by se dalo využít v náš prospěch.

pohoštění na oslavě

Zlatá svatba

Jestliže ve vaší rodině či v příbuzenstvu, anebo alespoň mezi známými slavíte Zlatou svatbu, je to velký důvod otevřít nejen láhev šampaňského, ale dopřát si i vhodné občerstvení a akci uspořádat v místech, kde se nebudete tísnit, a kde se budete moci i provětrat. Sportovní letiště jsou k tomu jako stvořená, a to nemusíte mít postavený párty stan z půjčovny párty stanů uprostřed vzletové plochy, bohatě postačí někde bokem, na okraji pozemku, kde nejste na obtíž letištnímu provozu. Vše je otázkou dohody, někdy se vyplatí letiště zcela na tento den uzavřít, jindy můžete slavit za plného provozu.

párty stan

Počasí

Party stan je pro tyto i podobné oslavy vhodným přístřeškem prakticky od jara do podzimu. Stačí jen „vychytat“ slunečno a relativně teplo, ale pokud se to zrovna nepovede, máte tu přece party stan. Přístřešek dobře chrání hlavně před deštěm a větrem či smogem a spadem prachu, a počítá se s ním i tam, kde je přímé Slunce příliš ostré. Přístřešky mohou být kryté pouze na střeše, anebo mohou být částečně nebo i zcela uzavřené bočními stěnami. Stan je také třeba ukotvit k zemskému povrchu, například betonovými deskami nebo kotevními vruty.

Jakmile máte stan rozložený, zbývá už jen vyplnit jej vhodným zahradním nábytkem a postarat se tu také o doprovodný program. Tím by se mohly stát například deskové hry, sportovní potřeby a také bosonohé chodníčky, s nimiž užijete spoustu legrace a příležitostí k masážím bosých nohou z různých typů povrchů.