asd asdsa f
Podnikání

Tip na nápoje z černého čaje


Černý čaj je oblíbený nápoj na popíjení ráno, nebo jen tak během dne. Černý čaj je oblíbený třeba pro své zdravotní účinky. Podporuje činnost srdce, podporuje zdraví cév, má pozitivní vliv na naši dutinu ústní, podporuje náš mozek k větší činnosti, podporuje hubnutí, a dokonce přispívá k prevenci některým druhům rakoviny. Kromě toho, je také samozřejmě oblíbený pro svou výraznou chuť, typickou právě pro černý čaj. Černý čaj nemusíte pít jen tak, nebo jen lehce oslazený. Můžete si z něj připravit spoustu skvělých receptů. Pojďme se na některé tipy na skvělé nápoje z černého čaje.

čaj

London Fog

London Fog je britský recept. Což není divu. Britové milují čaj, a milují černý čaj, zejména Earl Grey. Přesto je zajímavostí, že tento recept má kořeny v Kanadě. Jedná se o lahodnou směs horkého mléka, černého čaje a vanilkového aroma. Pokud si chcete čaj dosladit, je nejvhodnější přidat trochu medu. Teno čaj si vychutnáte nejvíce v zimním období, ale je tak dobrý, že si ho budete chtít vychutnávat každý den.

Ledový černý čaj

Ledový čaj je oblíbenou pochoutkou při horkých letních dnech. Tento černý čaj je jednoduchý a velmi chutný. Budete potřebovat jen silný černý čaj, šťávu z citrónu nebo pomeranče, plátky citrónů a pomerančů, cukr a led. Vše smícháte dohromady a máte hotový lahodný čaj, který je rychle hotový a daleko lepší než ty kupované.

ledový čaj

Mojito s černým čajem

Že vám to zní jako něco nesmyslného? Ale věřte, že tuto neobvyklou kombinaci si náramně užijete. Tohle mojito je velmi oblíbené v oblasti Maroka. Skládá se z cukru, máty, limetkové šťávy, tmavého rumu, bílého rumu, trochy perlivé vody a samozřejmě také černého čaje. Nahořklá chuť černého čaje ve spojitosti s svěží chutí máty a sladkou chutí cukru, probudí na vašich chuťových pohárkách vyloženě explozi chutí. Ideální pro večery, kdy k vám přijde návštěva.