asd asdsa f
Podnikání

Zdravá prostata


Bez prostaty není možné mít kvalitní intimní život. Během života se ale objevují zdravotní problémy právě s prostatou, které v podstatě na nějakou dobu znemožní mužovi aby byl sexuálně aktivní. Je to problém, který může být způsobený nemocí, stresem a nebo špatnou životosprávou. Žijeme v době kdy má značná část populace nadváhu a nebo je obézní, takže je potřeba při řešení potíží s prostatou hledat problém i tady.

muž rozkrok

Pokud máte potíže zejména dlouhodobějšího rázu, vždycky by měla následovat návštěva lékaře, protože jen on vás vyšetří a určí zda jde o nějakou diagnózu, či jde například jen o následek stresu v práci. Jedna z nejčastějších příčin úmrtí u mužů je rakovina prostaty, a to je potřeba mít na paměti. Prevence je rychlá a bezbolestná. Pamatujte na to. Pokud máte výsledky v pořádku, je to skvělé, protože můžete začít řešit příčinu jinde. Jen ji musíte najít. U mnoha mužů jde opravdu o životosprávu. Řešíte že vás trápí prostata – nevhodné potraviny ve vašem jídelníčku https://www.erectmax.cz/blog/nevhodne-potraviny-pro-prostatu/ ? Návykové látky, alkohol nebo příliš sladkých a tučných jídel může být důvod, proč vaše prostata nespolupracuje. Proto je potřeba vyhýbat se zjevně nezdravým potravinám. Dobrá není ani káva ve větším množství. Ideální je jíst zdravěji.

Co si naopak dopřát?
Pokud se nechcete smířit s tím že váš intimní život je možná nenávratně v troskách, změňte svůj jídelníček, a zařaďte do něj hlavně zeleninu – zvláště celer, a dopřejte si mořské ryby. Velmi dobrý vliv má na prostatu vodní meloun. Skvělá jsou i lněná a dýňová semínka.

zdravá strava

Problémy s prostatou rozhodně řešte ideálně hned. Jakmile jsou dlouhodobějšího rázu, může jít o závažný problém, který může přerůst v onemocnění, které už vyřešit nepůjde. Proto nepodceňujte prevenci. Nejde jen o potěšení ze sexu, ale hlavně o vaše zdraví. Díky změně životosprávy můžete vyřešit svoje problémy snadno.