asd asdsa f
Vzdělání

Učte se němčinu v Brně a získejte konkurenční výhodu

V minulé dekádě se němčina jako jazyk dostala trochu do pozadí převálcovaná angličtinou nebo španělštinou. V posledních dvou letech však němčina znovu nabývá na popularitě. Proč? Zaměstnavatelé zjistili, že najít někoho, kdo umí dobře německy se stalo pěkným oříškem.

Brno se stává IT centrem, ve kterém je angličtina komunikačním jazykem a je považována za samozřejmost. Němčina naopak je výraznou výhodou. Jak si vybrat jazykovou školu? Učit se v kurzu němčiny individuálně nebo ve skupině? Přečtěte si náš dnešní článek a my Vám na tyto otázky odpovíme.

Obrázek1

Učit se individuálně nebo ve skupině?

Když si do Googlu zadáte němčina Brno, vyjede vám spousta stránek z různých jazykových škol, které nabízejí několik druhů kurzů. Jak se v tom vyznat a který kurz je nejlepší pro vás? Jako první je důležité si říct, jaké máte vy sami priority a od toho se bude odvíjet výběr kurzu.

Pokud si chcete svou úroveň němčiny zlepšit rychle a intenzivně, zkuste individuální kurz němčiny. Lektoři se v těchto kurzech věnují pouze vám a přizpůsobují výuku vašim potřebám a mohou ho vést i online. Tyhle kurzy jsou zkrátka ideální pro ty, kteří mají v němčině jasný cíl jako je například certifikát.
Skupinové kurzy němčiny jsou zase skvělé pro ty, kteří mají rádi interakci s ostatními a svou úroveň němčiny potřebují udržovat na určité úrovni. Když se sejde dobrá parta lidí, jde učení snáze.

Obrázek2

Němčina v Brně

Teď se pojďme podívat na kurzy němčiny v Brně. Je několik věcí, na které je dobré se zaměřit při výběru jazykovky. Je třeba navštívit webové stránky a zjistit, pro kolik lidí jazykovka kurzy otevírá – příliš mnoho účastníků může být během lekcí kontraproduktivní, nejlepší jsou pak skupinky od 5 do 8 lidí.

Dobré kurzy dělají hlavně lektoři. I když je rodilý mluvčí určitě fajn, není s ním vždy vyhráno, měl by mít i pedagogické znalosti a vědět, jak předat látku. Představte si to sami na sobě, taky by každý z nás nemohl hned tak z fleku začít učit češtinu. Proto vybírejte pečlivě a ptejte se, jaké mají lektoři zkušenosti a vzdělání.
Dejte si tu práci a prozkoumejte internet, abyste našli nejrůznější recenze, reference a hodnocení jazykovek. Přece jen osobní zkušenost lidí je ta nejdůležitější. Pokud si stále nebude jistí, poptejte se na vzorovou hodinu.

Obrázek3

Náš západní soused, Německo, je nejvýznamnějším obchodním partnerem České republiky, takže znalosti němčiny se vám budou opravdu hodit nejen při hledání práce. Navíc se německy domluvíte nejen v Německu, ale i Rakousku, Belgii, Švýcarsku nebo třeba na severu Itálie. To už je sám o sobě docela velký kus Evropy. A to nemluvíme o tom, že se německy domluvíte ve většině velkých dovolenkových destinacích.

Učte se němčinu v Brně a investujte tak do vlastního rozvoje a postavení na trhu práce. Pokud vás zajímají aktuálně vypsané kurzy, nebo vám zajímají možnosti individuální výuky, napište nebo zavolejte do Jazykové školy PELICAN, kde vám rádi podáme veškeré důležité informace.