asd asdsa f
Bydlení

Vodní relaxace

Pořídit si vlastní bazén na zahradě, je dnes téměř samozřejmostí každého rodinného domku. Aby taky ne, vždyť co může být příjemnější, než si skočit do vody, kdykoliv se vám v létě bude chtít. O víkendu stačí vyjít do zahrady a hurá do bazénu. Žádné starosti s dopravou do aquacentra, žádné fronty na vstupenky či na občerstvení. Ale mít tohle pohodlí vás pochopitelně bude stát také pár starostí. Nejdůležitějším je jednoznačně starost o čistotu vody. Kvalitní čerpadlo, filtry a správná bazénová chemie vám s tím pomůže.

voda

K bazénu ale patří i další příslušenství. Např. schůdky nebo žebřík, podle toho jaký typ bazénu máte. Pokud potřebujete nový žebřík HANSCRAFT MURO https://www.bazenygluc.cz/zebrik-hanscraft-muro-4-stupne.html, můžete kouknout na stránky firmy bazeny Gluc. Pro pohodu u bazénu jistě budete mít okolo něj i upravený trávník nebo vydlážděnou cestičku. Ta se jistě osvědčí více než trávník, protože budete moc od domu k bazénu chodit bosou nohou a nezanesete si do bazénu hlínu a nepořádek. Ideální je, pokud budete mít před bazénem malou nádržku na omytí nohou před vstupem do bazénu. Máte-li malé děti a na zahradě i pískoviště, je velmi pravděpodobné, že děti budou nosit na nahou písek, brouzdaliště alespoň část z toho zadrží. K bazénu bude patřit i zahradní nábytek. Lehátko ze síťoviny, na které si bez obav budete moct lehnout v mokrých plavkách.

voda

Plavání je jedním z nejzdravějších aktivit, která prospěje nejen vaší páteři a vaší fyzičce, ale i vaší psychice. Zkusili jste se někdy potopit pod hladinu a poslouchat zvuky vody? Je to uklidňující svět, úplně jiné zvuky než běžně slýcháme. A i nad hladinou poslouchat šplouchání vody má pozitivní vliv na naši psychiku, vždyť komu by se nelíbilo šplouchání moře. Voda a plavání je úžasný způsob jak trávit léto a volný čas. Pokud máte na své zahradě prostor, neváhejte a pořiďte si vlastní bazén. Trocha starostí – kopa radosti.