asd asdsa f
Produkty

Jaké vybrat hodinky

Možná jste dlouho přemýšleli nad vhodným dárkem, a když už vás napadlo, že by to mohly být hodinky, tak jste si svým způsobem oddychli, protože dárek už máte v podstatě vybraný a teď už ho jen zakoupit. Jenomže pokud se nepohybujete zrovna v této oblasti, tak vůbec netušíte, co vás bude ještě před koupí čekat. Nebojte, není to nic strašlivého, jen totiž existuje tak obrovská nabídka hodinek, že to může být pro vás pěkně tvrdý oříšek. Určitě budete pracovat s podstatnou informací a to, pro koho mají být hodinky určeny. Nejde pouze o pohlaví, ale také o zájmy a styl, který obdarovaný preferuje. Rozhodně si nezapomeňte prohlédnout hodinky Festina, které mají široké zastoupení na trhu, vypadají skvěle, a navíc jsou skutečně velmi spolehlivé.

modré hodinky

Speciální zajímavost

Hodinky Festina mají exkluzivní a zajímavý model, který u jiných hodinových strojků nenaleznete. Jedná se o velmi elegantní kolekci, kdy nabízí Festina Automatic hodinky svému uživateli skutečně nádhernou tradiční hodinářskou práci. Automatický strojek je hotový poklad, jelikož funguje díky rotoru automatického nátahu, kdy uživatel pohybuje přirozeně rukou a tento pohyb se přenáší poté do hnacího systému. Ten hodinky nabíjí, a když je pravidelně nosíte, poté dochází k jejich neustálému dotahování a není nutné řešit natahování nebo jiné dobíjení. Navíc ženské hodinky vynikají další zajímavostí, že se můžete na tento mechanický strojek dívat skrze otvor na číselníku, který je na přední straně hodinek.

pánské hodinky

Vodotěsnost hodinek

Častokrát se můžete setkat s označením „Water Resistant“, což znamená, že hodinky odolávají pouze vzdušné vlhkosti a poté je celkem logické, že se nesmí za žádných okolní dostat do vody. A to platí jak pro koupání ve vaně, tak i v bazénu. Většinou pánské hodinky, které jsou voděodolné, tak mají další označení, které jim určuje, do jaké hloubky v metrech se mohou se svými hodinkami pustit do vody. Také se toto číslo může vyjádřit v atmosférách či barech.