asd asdsa f
Bydlení

I malé koupelny se dají pohodlně zařídit, ale vyžadují stanovení priorit a jistou dávku kreativity

Na úvod bychom vyzdvihli zejména určení si priorit a při malých koupelnách je toto skutečně jedním z klíčových bodů programu. Jednou z nich je tedy volba mezi sprchovým koutem a vanou. Jak se však mezi nimi rozhodnout, tak, abychom později nemuseli nic litovat? Někdo se pravidelně koupi a někdo zase výlučně sprchuje. Pokud v tomto nemáte jasno, tak si zkuste spočítat kolik jste se za poslední rok koupali. Pro několik příjemných okamžiků během koupání se možná spíše vyplatí jít více do sprchového koutu. Při malých koupelnách vám následně takovou úsporou může vzniknout prostor pro umístění pračky se sušičkou. I malé koupelny nám však umožňují kombinovat vanu s koutem a dokonalým řešením může být prosklená zástěna a dilema je tímto rozuzlením.

malá koupelna

Malé koupelny jsou především o hledání kompromisů

Někdy nám menší výměry nedovolují mít prázdné kouty a vše je napasované „na milimetr“. Malé koupelny by však rozhodně neměly mít volné kouty a toto neplatí jen pro podlahu a také pro jejich jakoukoliv výšku. Toto místo umí být velmi vhodným pro osazení umyvadla, rohových skříněk nebo různých poliček, které umí skvěle sloužit pro uložení drogerie. A v tomto okamžiku se dostáváme k další ze zásad pro malé koupelny a při jejich využívání je vhodné všechny nepotřebné předměty ukrýt do skříněk nebo mimo zorné pole. Pokud bychom totiž nechali na očích velkou část drogerie a malých spotřebičů zde využívaných, ty by se zcela určitě postarali o optické zmenšení celého prostoru.

ručníky

Dnes je zařizování malých koupelen o poznání jednodušší, než tomu bylo v minulosti a mohou, zato zejména různé vychytávky v otázce úložného prostoru. V žádném případě bychom tu tedy neměli instalovat skříňky postavené na podlaze a volit bychom měli spíše závěsný model na zeď. V tomto případě nebude cenný prostor na podlaze až tak zahlcen a něco z něj ušetříme např. pro koš se špinavým prádlem. Jak se tedy ukazuje, ani zařizování malých koupelen nemusí být nepřekonatelným problémem a nad vším v nich stačí jen uvažovat. Vše, co potřebujete do vaší nové koupelny naleznete na webové stránce https://www.sconto.cz/.