Sport

Aquapark na ostrově princezny Margarety

Najdete zde nejen spoustu kulturních a historických památek, nejstarší metro Evropy, můžete spatřit jeden z nejlepších hudebních festivalů světa i zažít skvělé gastronomické zážitky, https://www.stame.cz/dovolena-v-budapesti/.
palác v noci
Jako vyhlášené lázeňské město s velkým množstvím lázeňských služeb, termálních horkých a léčivých pramenů, může směle konkurovat i těm nejlepším lázním. Tradice místního lázeňství pochází již z doby starých Římanů.

Uprostřed metropole, na řece Dunaj, se nachází Margaretin (Markétin) ostrov s překrásným parkem. Je oblíbenou rekreační částí města, s velkým množstvím parků, termálními lázněmi, japonskou zahradou i letním kinem, má délku 2,5 km a je 500 m široký. Pokud si chcete užít dovolenou s rodinnou zábavou ve vodním parku, neváhejte a navštivte toto místo, jistě nebudete zklamáni.
vodní park budapešť
Lázně Palatinus

Tento vyhlášený termální aquapark je postaven v chráněné přírodní oblasti. Jako plážové koupaliště na břehu Dunaje byl otevřen již v roce 1919. Později se začal rozšiřovat a až koncem 80. let dostal nynější podobu, která zahrnuje celkem 11 bazénů. Najdete zde:


 • Zážitkový bazén

 • Dětský bazén

 • Rekreační bazén

 • Bazén s umělým vlnobitím

 • Termální bazén

 • Toboganový park

 • Sportovní hřiště

 • Dětské hřiště

lázně budapest

Koupaliště v překrásné přírodní scenérii je kvůli své poloze velmi oblíbené u domácích i zahraničních hostů. Nabízí relaxaci a příjemně prožité chvíle pro všechny věkové skupiny. Pokud v létě navštívíte Budapešť a některé její památky, jistě potom zatoužíte vklouznout do vody a trochu se zchladit. A vzhledem k tomu, kolik zábavy si tu můžete za horkých letních dnů užít, určitě si zasloužíte toto místo poznat. A to včetně nově rekonstruovaných termálních lázní či různých skluzavek nebo bazénu s vlnobitím. Po poslední větší rekonstrukci totiž byly bazény vybaveny novým cirkulačním filtračním zařízením, velký plavecký bazén byl rozdělen na 3 části: plavecký, zážitkový a rekreační. Zážitkový bazén očekává rekreanty s masážními tryskami krku, zad a šíje a perličkovou koupelí.

Pamatujte, toto město léčí, chutná, překvapuje a hlavně nikdy nenudí!

Aquapark na ostrově princezny Margarety
4 (80%)1
Leden 2019
Po Út St Čt So Ne
« Pro    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Poslední

 • Nezapomínejte na tělové mléko

  Denně použijeme na naši pleť nespočet přípravků, které mají konzistenci krému. Věnujeme našemu obličeji tolik pozornosti, že nám nakonec nezůstane moc času na to, nezanedbat naši pokožku celého těla. Proč byste však na tělové mléko neměli zapomínat? Číslo jedna – hydratace I vaše pokožka (tedy všechny části vašeho těla) potřebují mít pocit hydratace. Abyste předešli…

 • Americká hypotéka – peníze, které můžete využít na všechno

  Peníze jsou důležitým prostředkem k tomu, abychom mohli uspokojit nejen svoje základní potřeby, ale dopřát si také něco navíc. Vyšší částky jsou zejména potřebné na bydlení, jako je koupě bytu či stavba domu a podobně nebo také na pořízení vozidla, podnikání, zařízení domácnosti nábytkem a spotřebiči, ale také třeba na vyplacení dluhů či vyřešení jiných problémů….

 • Hubnutí není žádná věda

  Zhubnout přebytečné kilogramy, to je snem velké části populace. Obezita a nadváha jsou problémy, se kterými se lidstvo potýká stále častěji. Chtěli byste štíhlejší pas, užší nohy a více definovaný obličej? Chtěli byste se konečně líbit sami sobě a být spokojeni? Vsaďte na dietu, která je zdravotně nezávadná, účinná a efektivní. Proteinová dieta https://www.prodietix.cz/o-proteinove-diete je speciální…

 • Dětská oslava narozenin Praha tradičně s dortem a konfetami

  Dort– narozeniny bez dortu, to je jako Vánoce bez cukroví a ozdobeného stromku. Dort je vždy základem pro narozeninovou oslavu a této tradice využíváme již desítky let. Oblíbené jsou nadýchané korpusy z vláčného ořechového nebo kakaového těsta, doplněné ovocem, marcipánem, čokoládovou polevou. Jsou jich stovky variací a nemusí být jen tradiční kulaté. Vícepatrový válec může být…

 • Taneční boty

  Tyhle všechny taneční boty od nás jsou naprosto ve vysoké kvalitě. Nestane se vám u nás, že byste třeba nemohli najít velikost svojí nohy, protože my zde máme i nadměrné velikosti i ty, které jsou menší než je standard, takže v tomhle vám ušetříme starosti, to se obávat vůbec nemusíte, takže se i vy můžete rozhodnout…